Teyfik Karaboğa İçin Merak Edilenler

Hâlihazırdaki hayatını İsviçre'de sürdüren Tevfik Karaboğa son dönemlerde teknolojik alanda adından sıklıkla söz ettiren başarılı bir isim olarak Türkiye'nin gururu olmuştur.

featured

Hâlihazırdaki hayatını İsviçre’de sürdüren Tevfik Karaboğa son dönemlerde teknolojik alanda adından sıklıkla söz ettiren başarılı bir isim olarak Türkiye’nin gururu olmuştur. Aslen Türk olan ve Konyalı olduğu bilinen Tevfik Karaboğa uzun yıllar Bitcoin madenciliği üzerine çalışmış ve burada ciddi başarılara imza atmıştır. 2015 yılından itibaren blockchain ile çalışmakta olan ve burada da ciddi ve başarılı işlere imza atan Teyfik Karaboğa meraklı bir teknoloji girişimcisi iş insanıdır.

TR3ZOR uygulamasını kurmuştur. Bu uygulama ile Dünya piyasa listelerini girmiş başarısında önemli ispatlar oluşturmuştur. Bunlardan en önemlisi TR3ZOR Token in Dünyanın en güvenilir borsalarından olan Probit Global ve Bittrue listelerinde yer alarak göstermiştir. Bu uygulama dünyaya hitap etmektedir ve en önemlisi de bir ilktir.

Teyfik Karaboğa’ya Ulaşım Yoları

Bu girişimci iş insani yaptığı işler ile kendine önemli bir hayran kitlesi oluşturmuş Bu kitle de Teyfik Karaboğa’ya erişim Yoları arayışına girmişlerdir. Bu girişimciye erişmek aslında çok da zor değildir. Sürekli adından söz ettiren bu mütevazi kişiliğe erişmek yaptıkları hakkında bilgi edinebilmek için  instagram ve diğer sosyal medya hesaplarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/teyfik.karaboga/

Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/in/teyfik-karaboga-514a231b8/