Togg, AI Kamera Uygulamasını Duyurdu

featured

Togg, CES’te Ürün ve Teknolojilerini Sergiledi

Yapılan açıklamaya göre, CES fuarında ürün, tasarım ve teknolojilerini sergileyen Togg, AI Kamera uygulamasının duyurusunu da yaptı. Bu yenilik sayesinde kullanıcılar yaşam yolculuklarının her anını kaydedebilir, düzenleyebilir, paylaşabilir ve saklayabilir. Togg’un yeni modeli CES 2024’te büyük beğeni topladı.

AI Kamera ile Sanatçı Yanınızı Ortaya Çıkarın

AI Kamera uygulaması, en yeni görüntü işleme teknolojilerine, görüntü yönetimi sistemlerine, yapay zeka tabanlı filtrelere ve fotoğraf düzenleme araçlarına erişim sağlıyor. Dikiz aynasının hemen üzerinde yer alan geniş lens sayesinde, tüm yolcular her karede yer alabiliyor. Uygulama, sahne tanıma, otomatik ışık düzeltme, yüz ve gülümseme algılama, nesne izleme ve otomatik odaklama gibi 19 farklı yapay zeka algoritmasını kullanarak en basit görüntüleri bile üst düzey görsellere dönüştürebiliyor.

Yeni Dünyalara Tek Tıkla Erişim

AI Kamera uygulamasıyla tek bir tıklama uzay, kedi temalı “patiler” veya gelecek fantezisi gibi yeni dünyalara erişebilirsiniz. Epik maceralardan sahneleri tekrar tekrar yaşama imkanı bulabilirsiniz. Uygulamaya yakında TruStore üzerinden erişebilecek kullanıcılar, çektikleri görüntüleri düzenleyebilir ve sosyal medyada paylaşmadan önce arkadaşlarıyla paylaşabilir. Hatta yolculuk sırasında görsel galerilerini “sergi moduna” alarak herkesi eğlenceye dahil edebilirler.