TTNET müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

featured

 

 

Türkiye’de internet sağlayıcısı iletişim ve teknoloji şirketi olarak 26 Nisan 2006’da Türk Telekom Grubu’nun bir üyesi olarak kurulan TTNET’in müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için 444 1 444 numarasını aramanız gerekir. İşte detaylar…

 

Bir ürün veya hizmet için satın alımdan önce başlayan, satın alım sırasında ve satın alma işleminden sonra da devam eden, müşterilere sunulan hizmetlerin tamamına müşteri hizmetleri deniyor. 26 Nisan 2006 tarihinde Türk Telekom Grubu’nun bir üyesi olarak kurulan Türkiye’de internet sağlayıcısı, iletişim ve teknoloji şirketi olan TTNET’in müşterileri 444 1 444 numaralarını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabiliyor ve sorunlarını hızlı bir şekilde çözebiliyor.

 

 

Türk Telekom ayrıca müşterilerine yazılı çağrı merkezi hizmeti de sunuyor. İşitme ve konuşma engelli müşterilere özel hazırlanan yazılı çağrı merkezi hizmeti sayesinde engelli müşteriler online olarak hizmet alabiliyorlar. Bu hizmetten sadece daha önceden %25 indirim ve %25 ek fayda almak için başvuruda bulunan işitme ve konuşma engelli müşteriler istifade edebiliyor. Yazılı çağrı merkezi hizmeti hafta içi 9:00-17:00 saatleri arasında müşterilere hizmet sağlıyor. Ayrıca yazılı çağrı merkezi hizmeti müşterilerinden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor.

 

 

TTNET müşteri hizmetlerini aramak ücretli mi?

 

444 ile başlayan aramalar standart arama fiyatıyla ücretlendirilir. Bu yüzden TTNET müşteri hizmetlerini aradığınızda sabit hat arama ücretini ödemeniz gerekir.

 

TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri temsilcisiyle nasıl görüşebilirim?

 

Telefonunuzdan 444 1 444’ü aradığınızda uzun uzun robot yönlendirme sesini dinlemek istemiyor, doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız robot yönlendirme sesini duyduğunuzda 2 rakamını tuşlayın. Daha sonra 1 rakamına basın ve son olarak 0 rakamına basın. Bu sayede hızlıca müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

 

TTNET müşteri hizmetleri hangi saatlerde hizmet veriyor?

 

TTNET müşteri hizmetlerine telefonunuz aracılığıyla 7 gün 24 saat ulaşmanız mümkün. Faksla ulaşmak istiyorsanız da 212 306 10 10 numaralı faks numarasıyla müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

 

TTNET müşteri hizmetlerine SMS yoluyla ulaşabilir miyim?

 

TTNET müşteri hizmetlerine SMS yoluyla da ulaşabilirsiniz. 6616’ya  “YARDIM (boşluk) Bilgi Talebiniz” (Mesaj Metni) yazarak SMS yoluyla müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. (Örnek metin; YARDIM Ofise gitmeden fatura tebligat adresimi değiştirebilir miyim? yazılan bu metin 6616’ya gönderilir)