Türkiye Basketbol Federasyonu, Çeyrek Final Programını Açıkladı

featured

13.00 – Fenerbahçe Alagöz Holding vs. Nesibe Aydın

15.30 – Emlak Konut vs. OGM Ormanspor

18.00 – Galatasaray Çağdaş Faktoring vs. ÇBK Mersin

20.30 – Beşiktaş vs. Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde çeyrek final karşılaşmalarının programı belirlendi. Tek maç üzerinden oynanacak olan çeyrek final maçları büyük bir heyecanla bekleniyor.

İlk çeyrek final maçı, Fenerbahçe Alagöz Holding ile Nesibe Aydın arasında yapılacak. Saat 13.00’te başlayacak olan bu karşılaşma, Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu’nda gerçekleşecek.

İkinci çeyrek final mücadelesi ise Emlak Konut ile OGM Ormanspor arasında olacak. Saat 15.30’da başlayacak olan bu karşılaşma, Şehit Mustafa Özel Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Üçüncü çeyrek final maçı ise Galatasaray Çağdaş Faktoring ile ÇBK Mersin arasında oynanacak. Saat 18.00’de başlayacak olan bu karşılaşma Ahmet Cömert Spor Salonu’nda gerçekleşecek.

Son çeyrek final maçı ise Beşiktaş ile Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor arasında yapılacak. Saat 20.30’da başlayacak olan bu karşılaşma, BJK Emlakjet Spor Salonu’nda oynanacak.

Çeyrek final müsabakalarının ardından, yarı finale yükselen takımlar, Dörtlü Final organizasyonu için 4-5 Ocak tarihlerinde Balıkesir’de bir araya gelecek. Bu organizasyon, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde büyük bir heyecan yaratacak.