Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Nihat Özdemir’in, yeşil-mavi renkli takıma maddi desteği herkesi şaşırttı.

featured
  1. Süper Lig takımlarından Çaykur Rizespor’a maddi destek sağlayan iş yerleri içerisinde Nihat Özdemir’e ait olan LİMAK firmasının da yer alması oldukça ilgi çekici bulundu. 1.Lig takımlarından Cimbomlular ile Rizespor arasındaki Oğulcan Çağlayan uyuşmazlık TFF’nin gözler önüne koyduğu tutum sonrası bu ayrıntı fark edilirken ortaya çıkarken, bazı savları daberaberinde geltirdi. Gazete yayımlarından olan Cumhuriyet’in başlığına göre; TFF Başkanı Nihat Özdemir’in firması LİMAK’ın Süper Lig takımı Rizespor’a maddi destek olması tenkit konusu haline dönüştü. PFDK,Tahkim, UÇK gibi heyetlerce bu maddi destek ile alakalı Yeşil-mavi renkli takımın kollandığına dair bir düşünce da haberde geçti.

Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Nihat Özdemir’in, yeşil-mavi renkli takıma maddi destek oluyor bulunması gündemi sarstı.

İlaveten Rizespor’un maddi destekçileri içerisinde eski Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’a ait olan Acıbadem sağlık grubunun da yer aldığı fark edildi. Lakin Acıbadem, Süper Lig ve TFF 1’de çokça futbol takıma hastalık konusunda destek veriyor.