TurkNet yeni Umut filminde 2023’te “daha hızlısı yok” mesajını veriyor

featured

 

Kullanıcılarına dünya standartlarında yüksek hızlı ve özgür internet sunan TurkNet, yeni reklam filminde 2023’te #DahaHızlısıYok mesajını veriyor ve her evin GigaFiber’e kavuşabilmesi için çalışmaya devam edeceklerinin altını çiziyor.

İnternet kullanım oranlarının her geçen gün arttığı günümüzde yüksek hızlı internet artık lüksten öte bir ihtiyaç olarak görülüyor. Bu sebeple dünya genelinde Gigabit’e varan hızlar giderek yaygınlaşıyor. Bu konuda ülkemizde yoğun çalışmalar yapan TurkNet, 2022 yılı bitmeden TurkNet GigaFiber ile 1000 Mbps eşit download ve upload hızını tam 1 milyon hanede kullanıma sundu.

Geçtiğimiz sene hazırladıkları filmde “hızımızı artırıyoruz” diyen TurkNet, bu sene devam niteliğini taşıyan yeni reklam filmiyle de #DahaHızlısıYok diyor. Hız konusundaki başarısı 2022 yılında, bu alanda dünyada otorite olarak görülen nPerf ve Speedtest gibi platformlar tarafından da teyit edildi.

TurkNet, her evin GigaFiber’e kavuşabilmesi için tüm gücüyle çalışıyor 

TurkNet, yeni reklam filminde “Hızımızı artıyoruz” iddiasıyla yola çıktıkları 2022’de yarıda kesilen filmleri, yüklenmeyen dosyaları, toplantılarda donmayı “onaylamayıp” şirket olarak daima “internetin özgürleştirici doğasına” inançlarının tam olduğunu  ifade ediyor.

Türkiye’de, dünya standartlarında 1.000 Mbps eşit indirme ve yükleme hızı sunan ilk ve tek internet sağlayıcısı olan TurkNet, yeni reklam filminde kendi fiber altyapısındaki GigaFiber’e odaklanarak, kullanıcılarını yeni yılda hızlı, taahhütsüz ve özgür internetin keyfini çıkarmaya davet ediyor. Ayrıca, her evin GigaFiber’e kavuşabilmesi için yeni yılda da tüm gücüyle çalışacaklarını taahhüt ediyor. 

Reklam filmini izlemek için: 

https://www.youtube.com/watch?v=0wmh7ncNnPs

Reklam Filmi Künyesi:

Reklamveren: TurkNet

Reklamveren Yetkilileri: Cem Çelebiler (CEO), İrfan Gürvardar (CGO)

Marka İletişim Ekibi: Yasemin Alpagut, Özgül Ağca Ertüzün, Serap Tekin, Sena Köroğlu Tetik, Nefise Sun, Aytunç Gül, Onur Erdem, Ali Çolak, Enes Furkan Gül

Marka Dijital Ekibi: Zaliha Terk, Özgül Zeybek, Furkan Demirtaş

Reklam Ajansı: Wunderman Thompson

Ajans Başkanı: Ayşegül Bahçıvanoğlu

Yönetici Ortak: Fulya Özarı

Yönetici Kreatif Direktör: Ümit Taşlı

Kreatif Direktör: Onur Kutluer

Kreatif Grup Lideri: Esra Çankaya

Sanat Yönetmeni: Kerem Korucuoğlu

Metin Yazarı: Sahra Alidinoviç

Müşteri İlişkileri Direktörü: Melike Gezgin

Müşteri İlişkileri Süpervizörü: Melek Gökhan

Strateji Direktörü: Tuba Çağan

Prodüksiyon Ekibi: Deniz Akşit, Barış Tosun, Aysel Şahin

Yapım Şirketi: Hogarth WW

Prodüktör: Meltem Köse, Duygu Elelçi, Ceyda Kaya, Göksu Öktem

Reklam Seslendirme: Mert Fırat