Üç Kız Kardeş Dizisi 68. Bölüm İzleme Ekranında!

featured

Üç Kız Kardeş Dizisi Hakkında Merak Edilenler

Üç Kız Kardeş Dizisi Çekimleri Ayvalık’ta Gerçekleştiriliyor

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisinin çekimleri Ayvalık’ta gerçekleştiriliyor. Dizi, Türkân, Dönüş ve Derya adlı üç kız kardeşin yaşadığı hikayeyi anlatıyor.

Üç Kız Kardeş 3. Sezon 68. Bölüm Bu Akşam Ekranlarda

Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü bu akşam saat 20:00’de Kanal D’de yayınlanacak. Merakla beklenen 68. bölümde neler olacağını öğrenmek için ekran başına geçebilirsiniz.

Üç Kız Kardeş Son Bölüm Özeti

Üç Kız Kardeş dizisinin 67. bölümünde Türkan ve Somer yeniden bir araya gelirler, ancak Türkan geçmişte yaşadığı travmayı unutmakta güçlük çeker. Rüçhan’ın paranoyak hareketleri ise Türkan’a saldırmasına neden olur. Bu saldırı sonrasında Rüçhan pişmanlık duyar ve akıl sağlığının iyi olmadığını farkeder. Somer ise Türkan ve kızıyla yeniden mutlu bir aile olmak istediğini söyler. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Rüçhan intihara kalkışır.

Üç Kız Kardeş Yeni Bölüm Konusu

Üç Kız Kardeş dizisinin 68. bölümünde Türkan ve Somer, birlikte mutlu bir aile olma yolunda yeni adımlar atmaya karar verir. Türkan, Kartal’dan boşanmak için mahkemeye giderken Dönüş’ü evlenmek isteyen Serdar ve beraberindekiler zor durumda bırakır. Uzay, Dönüş’ün Serdar’la evlenmesini istemediği için Türkan’ı rehin alır. Bu sırada Rüçhan, Türkan’ın başka bir çocuğu olduğunu söyler ve Somer bunun peşine düşer. Ancak Rüçhan hiçbir şey belli etmemeye çalışır.

Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu Kadrosu

Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncu kadrosunda Reha Özcan, İclal Aydın, Özgü Kaya, Almila Ada, Berker Güven, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel ve Vural Şahanoğlu gibi başarılı isimler yer alıyor.

Üç Kız Kardeş dizisinin 68. bölümünü Kanal D ekranlarında veya Kanal D’nin resmi internet sayfasından izleyebilirsiniz.