Ücretsiz İlan Vermek İçin Üyelik

Ücretsiz ilan verebilmek için sitelere üye olunması gerekir.

featured

Ücretsiz ilan verebilmek için sitelere üye olunması gerekir. Bunun için de internet sayfasından ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.  Sitelere üye olurken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Üyeliklik sırasında sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Bilgilerde girmiş olduğunuz e-posta adresinizin güncel olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Çünkü Bu Vitrinde sitesinden yapılacak olan tüm bilgilendirmeler bu e-posta adresi üzerinden size gönderilecektir. Üyelik yaparken oluşturacağınız şifre en az 8 karakterden oluşmalıdır. Ayrıca şifreniz en az bir harf ve bir rakam içermelidir. Üyelik bilgileri doldurulduktan sonra e-mail adresinizden üyeliğimi olayla butonuna tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirmiş olursunuz. Siteye yapacak olduğunuz üyelik bireysel üyeliktir ve ticari amaçla kullanılamaz.

Emlak Ve Vasıta İlanı

Emlak ve vasıta ilanı vermek için siteye üyeliğin ardından ilanlar linkine tıklıyorsunuz. Karşınıza açılan sayfada emlak ve vasıta ilanınıza uygun olan kategorileri belirleyerek devam et, linkini takip ediyor ve diğer bölümleri geçiyorsunuz. Burada ilanınız ile ilgili başlık ve açıklamalar istenir. Sonrasında ilanınızın fiyatı ve ürün detayları belirlenir.

Ürün size ait fotoğraf ve video eklemeniz ürününüze daha görünür kılar. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra ilanınız yayınlanmaya hazır hale gelir. Ardından ilanınız kontrol için sitenin editörlerine gönderilir. Editörler ilanı inceler ve ilanınızın kurallara uygunluğu halinde en geç 6 saat içerisinde Bu Vitrinde sitesinde ilanınız yayına alınmış olur.