Ücretsiz Seri İlan Oluşturma

Seri ilan oluşturmak için yapılması gereken şey oldukça basittir. Seri Pano sitesi içerisinde sizlere ücretsiz bir şekilde ilan verme imkanı tanınmaktadır.

featured

Seri ilan oluşturmak için yapılması gereken şey oldukça basittir. Seri Pano sitesi içerisinde sizlere ücretsiz bir şekilde ilan verme imkanı tanınmaktadır. Dolayısıyla istenen her an web sitesini ziyaret ederek anında ilan yayınlayabilmektesiniz. Siteyi kullanmak oldukça basitken giyilen yayınlamakta bir o kadar kolaydır. Üstelik sizlerin fazla vaktinden alınmadan ilan yayınlama oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Çeşitli şekillerde site içerisinde ilan yayınlama imkanı bulunmaktadır. Bunun için öncelikli olarak birbirinden farklı kategori seçeneği bulunmaktadır.

Site içerisinde ilan yayınlanabilecek kategoriler arkadaşlık ilanları hayvanlar alemi firma ilanları duyurular, özel ders verenler, bakım, tamir, servis, satılık, ikinci el, hizmet verenler, otomobil, vasıta, emlak, iş ilanları şeklinde olmaktadır. Bu kategorilerden istenilen herhangi biri seçilerek anında ilan oluşturmak mümkündür. Üstelik sizler için her ilan altında iletişime geçme seçeneği bulunmaktadır. Böylece ilan yayınlayan kişiyle anında iletişime geçerek irtibat kurmak mümkündür.

İlan nasıl oluşturulur?

Site içerisinde ücretsiz ilan ver seçeneğine tıklayarak ilan oluşturmak mümkündür. Dolayısıyla herhangi bir sorun olmadan oldukça hızlı ve pratik bir şekilde ilan yayınlanmaktadır. Site sizler için çeşitli kolaylığı tarafınıza sağlamaktadır. Dolayısıyla ilanları yayınlanırken sizlerden ek bir ücret talep edilmemektedir. Bu sebeple oldukça kısa süre içerisinde ilanınızı yayınlandığını göreceksiniz. Site içerisinde ilan yayınlarken sizlerden bir ücret talep edilmemektedir. Ancak ilan yayınlamak için bir koşul bulunmaktadır. O da siteye kayıtlı bir hesabınızın bulunuyor olmasıdır. Böylelikle hızlı ve pratik bir şekilde kayıt işlemlerini anında tanımlayabilirsiniz. Kayıt işlemlerini gerçekleştirdikten sonra hesabınıza giriş yapmalısınız. Giriş işlemlerini de yaptıktan sonra ama sayfada hemen karşınıza çıkan ücretsiz ilan ver butonuna tıklayabilirsiniz.

Seri ilan oluşturma

İnsanların ilan yayınlamak için öncelikli olarak araştırdığı sarı sayfalar adlı bölüm olmaktadır. Sarı sayfalar genel itibariyle gazetelerin ilan yayınlamak için ayırdığı sayfalarda oluşmaktadır. Seri Pano sitesi içerisinde ayrıca bir sarı sayfalar adlı bir bölüm bulunmamaktadır. Site içerisinde ücretsiz bir şekilde anında ilanlar yayınlanabilmektedir. Ancak sarı sayfalar gibi ilanı belirgin kırmanın bir yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntem de sitede bulunan anne süper ilan ve vitrin ilan şeklinde olmaktadır. İlanınızı yayınlamaya hazır bulundurmak için öncelikli olarak bir metin yazmanız gerekmektedir. İlanın detaylarını içeren metini öncesinde yazmanız iyi olacaktır. Böylece ilanı yayınlama aşamasında süper ilan veya vitrin ilan şeklinde belirterek yayınlayabilirsiniz.

Sizlere yardımcı olacak türden her türlü işlem site içerisinde bulunmaktadır. Bu sebeple bir sorun yaşamanız durumunda müşteri temsilcisine de bağlanabilirsiniz. Sitede ayriyeten oluşturulmuş iletişim bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Bu alanda yaşamış olduğunuz sorunun veya sormak istediğiniz soruyu mesaj bölümüne yazabilirsiniz. Mesajlarınız okunduktan sonra sizlere anında hızlı bir şekilde geri dönüşü sağlanmaktadır. Böylece vakit kaybetmeksizin anında sorunuz çözüme ulaşmış durumda olur.