Ucuz Sms Onay Sitesi Hizmetleri

Sms onay kişisel verileri güven altına almak ve hesaplarını koruyabilmek için düzenlenen güvenli sistemlerden oluşan bir hizmettir.

featured

Sms onay kişisel verileri güven altına almak ve hesaplarını koruyabilmek için düzenlenen güvenli sistemlerden oluşan bir hizmettir. Sms onay hizmetleri  kişisel hesapların kullanılmasında kullanıcıların kendilerine ait olan numaraları yerine tek kullanımlık sanal numara alarak  gerçekleştirmiş oldukları güvenli hizmetler bütünüdür. Kullanıcının telefon numarasına “915743” veya “365839” gibi 6 haneden oluşan tek seferlik bir kod göndererek, SMS mesajını aldıklarını onaylamak için kodu uygulamasına veya web formuna yazılması gerekir.

Güvenlik sisteminin önemli parçası olan sms onayı, kişisel verilerin kullanılarak işlem yapılan tüm sosyal platformlarda istenebilir. Sanal numara tercihleriniz için ödeme yapmanız gerekmektedir. Sms onay sitesi ücretli bir sitedir. Yapılacak işlemleri ucuza almanız mümkündür. Ucuz sms onay sitesi için Weesms adresinden bilgi alabilirsiniz.

SMS Onay Neden Kullanılır?

Anlık olarak SMS almanızı sağlayan sms onay hizmetleri; Sanal numaranıza gelen SMS’leri panelinizde görüntülenerek fiziksel hatlardan daha pratik ve ucuz olması sebebi ile tercih sebebidir. İnternet platformlarında SMS Doğrulama işlemlerinde telefon numaranızı paylaşmadan sanal numara alarak doğrulama SMS’i almanıza imkân tanır. Telefon numaranız ile birden fazla üyelik alamadığınız durumlarda da SMS Onay hizmetleri ile farklı numaralar satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız numaralara sadece 1 kere sms kodu alabilirsiniz. Numarayı kullanarak kod aldığınızda SMS kodunuz 6 haneli olarak size ulaşır. Bir daha aynı numarayı kullanamazsınız. Eğer aynı numaraya sms almanız gerekiyorsa numara kiralama hizmetleri ile saatlik, günlük veya aylık olarak kiralayarak süre boyunca gelen SMS’leri alabilir ve aynı numara ile sms gönderebilirsiniz.

Ucuz Sms Onay Sitesine Nasıl Kayıt Olunur?

Eğer siz de kendi numaranız ile onay almayı istemiyor ve ilk kez sms onay hizmeti kullanmayı düşünüyorsanız güvenilir siteleri tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey sms onay sitelerine erişim sağlayarak ana sayfanın sağ üst kısmında yer alan ‘’kayıt ol’’ bölümünden işlem yapmak ve karşınıza çıkan formu eksiksiz olarak doldurup üyelik işleminizi başlatmaktır.

Adınız, soyadınız, mail adresiniz ve kendi oluşturacağınız parola ile sisteme üye olarak sms onay hizmeti alabilirsiniz. Ucuz sms onay için site üzerinden hem güvenilir hem de kaliteli hizmetlerden yaralanabilirsiniz. Tüm sms hizmetleri için Weesms sitesine bakabilirsiniz.

Ucuz Sms Onay Fiyatları

Ucuz sms onay hizmeti için her sitede farklı fiyatlandırmalar bulunuyor.  Verilen hizmetin kalitesi ve güven vermesi fiyattan da önemli olan bir nedendir. Ucuz sms onay sitelerindeki sms onay hizmetinin fiyatları da hangi ülke numaralarını talep edeceğinize ve yapacağınız işlemlerin detaylarına göre değişiklik gösterir. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra hizmet alırken bütün detaylara ulaşarak fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Site içerisinde takıldığınız ve destek ihtiyacı duyduğunuz bir sorun ile karşılaşmanız halinde canlı destek merkezlerinden hemen destek alabilirsiniz. İhtiyacınız olan numara onay işlemleri için Weesms adresine bakabilirsiniz.