UEFA Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final mücadeleleri göz kamaştırıyor

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final kuraları çekildi. Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi eski milli futbolcu Hamit Altıntop'un çektiği kurada geçen yılın finalistleri Bayern Münih ve PSG eşleşirken, Real Madrid- Liverpool eşleşmesi de bir başka erken final olarak nitelendirildi. Porto - Chelsea Mücadelesi ise seyir zevki yüksek maçlardan birisi olacak.

featured

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final kuraları çekildi. Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi eski milli futbolcu Hamit Altıntop’un çektiği kurada geçen yılın finalistleri Bayern Münih ve PSG eşleşirken, Real Madrid- Liverpool eşleşmesi de bir başka erken final olarak nitelendirildi. Porto – Chelsea Mücadelesi ise seyir zevki yüksek maçlardan birisi olacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final kuraları çekildi ve eşleşmeler belli oldu. İsviçre’nin Nyon kentinde düzenlenen kura çekimini TFF yönetim kurulu üyesi Hamit Altıntop gerçekleştirdi.

Şampiyonlar ligi çeyrek final eşleşmeleri;

Porto – Chelsea

Bayern Münih – PSG

Real Madrid – Liverpool

Manchester City – Borussia Dortmund

Organizasyonun olası yarı final eşleşmeleri ise şöyle:Bayern Münih-Paris Saint Germain/ Manchester City-Borussia Dortmund

Real Madrid-Liverpool/ Porto-Chelsea

Çeyrek final müsabakaları 6-7 ve 13-14 Nisan’da yapılacak. 2021 Şampiyonlar Ligi final maçı İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak.