Uğur Elektronik Firması

Uğur Elektronik firması, dedektör teknolojileri konusunda alanında oldukça profesyonel bir şekilde ilerlemeye devam eden markalardan biridir.

featured

Uğur Elektronik firması, dedektör teknolojileri konusunda alanında oldukça profesyonel bir şekilde ilerlemeye devam eden markalardan biridir. İstanbul Üsküdar bölgesi merkez olmak üzere hizmet veren firma, ülke genelinde başarılı bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu bağlamda firmanın satışını ve teminatını sağladığı dedektör ürünleri oldukça uygun fiyatta online web adresinde yer almaktadır.

Uğur Elektronik adı altında firma, alanında tecrübeli ekip çalışanları ve kaliteli ekipmanlarıyla beraber dedektör teminatı konusunda ustaca çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu açıdan firmanın dedektör konusunda pek çok farklı kategoride ürün alternatifi bulunuyor. Böylece müşteriler kullanım alanlarına göre dedektör teminatını kolayca sağlayabiliyorlar.

Uğur Elektronik Ürün Kategorileri

Dedektör teknolojileri konusunda oldukça tanınmış bir marka olan firma, dedektör ürün kategorileri de fazlasıyla geniştir. Aşağıda maddeler halinde firmanın satışını yaptığı dedektör ürünlerini genel olarak sıraladık.

 • Derin Arama Dedektörleri
 • Yüzey Arama Dedektörleri
 • Define Kitapları
 • Yeraltı Görüntüleme
 • Pointer Dedektör
 • Alan Tarama
 • İkinci El Dedektör
 • Kiralık Dedektör

Yukarıda belirttiğimiz ürünlerin hepsi Uğur Elektronik firmasının online web mağazasında satışa sunulmaktadır. İlgili kişiler firmanın web adresini ziyaret ederek ürünler hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirler. Aynı zamanda sitenin ana sayfasında yer alan canlı destek bölümünde de çalışanlar ile irtibata geçmek mümkündür. Böylece ürünler konusunda merak ettiğiniz her şeyi firma çalışanlarına sorabilirsiniz.

Define Dedektörleri

Define dedektörü, özellikle de altın ve hazine bulmak amacıyla tercih edilen dedektör türlerinden biridir. Uğur Elektronik firması define bulma konusunda yardımcı olan ve en gelişmiş teknolojiye sahip define dedektörlerinin satışını yapmaktadır. Ayrıca işaretlerin sırrı ve define tılsımlarının çözümleri konusunda da bilgilendirici bir kitap bulunmaktadır. Böylece define bulma ve define dedektörlerinin kullanımını daha iyi anlayabilme açısından oldukça önemli bir rehberdir diyebiliriz.

Özellikle de altın ve diğer define ürünlerini arayabilmek amacıyla tercih edilen pek çok ürün vardır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilenleri aşağıda maddeler halinde sizlere sıraladık.

 • Golden Rain
 • Gold Finder Neon
 • Golden Warrior

Belirttiğimiz dedektörler altın ve diğer hazine türü ürünleri bulma konusunda fazlasıyla profesyonel bir çalışma gerçekleştirmektedir. Bu açıdan firmanın tüm ürünleri oldukça kalitelidir.

Golden Rain Dedektörü

Tüm arazi şartlarında VRF teknolojisine sahip olarak define aramasını en mükemmel şekilde gerçekleştiren Golden Rain dedektörü, firmanın en çok satışını yaptığı ürünler arasında yer alır. Teknik özellikleri bakımından da oldukça teşekküllü olan dedektör, manuel toprak ayarına sahiptir. Aynı zamanda Altın, Kıymetli, Kıymetsiz, Çelik, Mineral ve boşluk bulma konusunda da fazlasıyla kullanışlı bir üründür.

Golden Rain dedektörü, 6 saate kadar dayanan bir bataryaya sahiptir. Aynı zamanda ayarlanabilir dirsek dayama özelliği de vardır. Firma tarafından ürünün 2 yıl garantisi de bulunmaktadır. Bu sayede ürün hakkında yaşayabileceğiniz herhangi bir problemde direkt olarak firma ile etkileşime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.ugurelektronik.com/derin-arama-dedektorleri