Umut İlkaya yaptığı çalışmalarla bir yıldız gibi parlıyor

Dubai başta olmak üzere çevredeki birçok amirliğe seyahat ederek buralardaki deneyimlerini ve gözlemlerini paylaşan Umut İlkaya Dubai'de en başarılı çalışmalara imza atan dünyaca ünlü kreatifler arasında yer almaktadır.

featured

Dubai başta olmak üzere çevredeki birçok amirliğe seyahat ederek buralardaki deneyimlerini ve gözlemlerini paylaşan Umut İlkaya Dubai’de en başarılı çalışmalara imza atan dünyaca ünlü kreatifler arasında yer almaktadır. Ülkemize bu anlamda haklı bir gurur yaşatan Umut İlkaya Dubai’deki lüks restoranlar ve büyük oteller ile birlikte hareket ederek yaratıcı fotoğraflar ve video çekimlerini gerçekleştirmektedir.

Aslen Manisa Akhisarlı olan Umut İlkaya İngilizce başta olmak üzere birçok dilde; çektiği fotoğrafları ve videoları takipçileri ile paylaşmaktadır. Birçok sosyal medya platformunda milyonlarca kez izlenip takip edilen ve beğenilen İlkaya fotoğrafları; Instagram, Tik Tok, Facebook gibi mecralarda da adından sıkça söz ettirmektedir.

Dijital kreatör olarak faaliyet yürüten Umut İlkaya bu anlamda sektöre damgasını vurmakta ve her geçen gün kendini yenileyerek dünya üzerindeki sayılı kreatörler arasında yer almaktadır. Çocukluğundan bu yana çevreye duyarlı, özgün ve farklı bir bakış açısına sahip, estetiğe ve güzelliğe önem vererek çalışmalarını sürdüren Umut İlkaya bu anlamda geçmişten gelen tecrübesi ile geleceğe yön vermektedir.

Çektiği fotoğraflar ve videolar başta Dubai olmak üzere bölgedeki birçok ülkenin haber sitelerinde haftanın en iyi fotoğrafları arasında er alan Umut İlkaya bu anlamda her geçen gün başarısına yenilerini eklemektedir. Umut İlkaya Türkiye’deki seyahat severler için de Türkçe yayın yapacağı bir YouTube kanalını hayata geçirmeye hazırlanmaktadır.

Umut İlkaya sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/umutilkaya/

https://www.tiktok.com/@umutdxb

https://www.youtube.com/c/Umutilkaya