Ünlü Oyuncu Akın Akınözü, SMA Hastası Bebek İçin Takım Elbisesini Bağışladı

Hercai dizisinde canlandırdığı Miran karakteriyle hayran kitlesini genişleten oyuncu Akın Akınözü, SMA hastası Miran bebek için dizisinin ilk bölümünde giydiği kendi takım elbisesini bağışladı. Akınözü takım elbisesini gösterirken "Bana uğur getirdi Miran bebeğe de getirsin" ifadelerini kullandı.

featured

Hercai dizisinde canlandırdığı Miran karakteriyle hayran kitlesini genişleten oyuncu Akın Akınözü, SMA hastası Miran bebek için dizisinin ilk bölümünde giydiği kendi takım elbisesini bağışladı. Akınözü takım elbisesini gösterirken “Bana uğur getirdi Miran bebeğe de getirsin” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz haftalarda final yapan Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü, Instagram’da Demet Evgar’ın SMA hastası bebeğe bağış toplamak için açtığı canlı yayın konuğu oldu. Uzun süre Evgar ile yayın yaparak bağış toplayan oyuncu, anlamlı bir girişimde de bulundu.

HERCAİ’DE GİYDİĞİ İLK TAKIM ELBİSESİNİ PAYLAŞTI

SMA hastası olan Miran bebeğe bağış toplanması için sevenlerine çağrıda bulunan Akınözü, Hercai dizisinin ilk bölümünde giydiği takım elbisesini Miran bebek için bağışladı. İlk bölümde uğur getireceğini inandığı için kendi takım elbisesini giydiğini söyleyen oyuncu, “İlk canlı yayınımı böyle özel bir amaç için yaptığımdan dolayı aşırı gururlu hissediyorum. Bu benim kendi takımım. Bu Miran’ın izleyici ile tanıştığı ilk takım. Ben burada bir uğur yapmıştım şans getirsin diye kendi takımımı giymişti. Bu bana çok iyi geldi, şans getirdi. Bundan dolayı bu takımı bağışlamak istiyorum. İnşallah Miran bebeğe de şans getirecek. Benim için özel bir takım. Bu benim tutan bir totemimdi ondan dolayı değerli. Böyle sembolik bir bağış da yapmak istedim” ifadelerini kullandı.

 

Oyuncu Akın Akınözü, SMA hastası bebek için dizi çekiminde giydiği takım elbisesini bağışladı

 

Oyuncu Akın Akınözü, SMA hastası bebek için dizi çekiminde giydiği takım elbisesini bağışladı