Ünlü Oyuncu Merve Çağıran Yeni Diziyle İzleyicinin Karşısına Çıkıyor

featured

Kaçak Gelinler, Tatlı Küçük Yalancılar, Aşk Laftan Anlamaz gibi başarılı projelerde yer alan Merve Çağıran, şimdi de Kopuk dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Başarılı oyunculuk performansı ve göz alıcı güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Merve Çağıran, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Son paylaşımlarıyla da büyük bir ilgi gören Çağıran, sosyal medyayı salladı.

Siyah uzun bir kaban ve çizme giyen Merve Çağıran, derin bacak dekoltesiyle takipçilerini büyüledi. Cesur pozlarına binlerce beğeni ve yorum geldi. Ünlü oyuncu, hayranlarından “Çok güzelsin” ve “Harika görünüyorsun” gibi olumlu yorumlar aldı.

Merve Çağıran, 13 Temmuz 1992 tarihinde Balıkesir’de doğmuştur. Oyunculuk kariyerine Akademi 35Buçuk Sanat Evi’nde aldığı eğitimle adım atan Çağıran, 2010 yılında “Tek Türkiye” dizisiyle ilk kez televizyon dünyasına adım atmıştır. Farklı projelerde yer alan başarılı oyuncu, 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde canlandırdığı Janset karakteriyle büyük bir çıkış yakalamıştır.