Ünlü Şarkıcı Elif Karlı Kayınvalide Oldu, Kızının Nikahında Eşinin Fotoğrafları Dikkat Çekti

featured

Eşi Ahmet Cengiz Karlı’nın Ölümüyle Sarsılan Elif Karlı

Ünlü şarkıcı Elif Karlı, eşi Ahmet Cengiz Karlı’nın ani ölümünden sonra büyük bir sarsıntı yaşadı. Zorlu bir dönem geçiren Karlı, çocuklarıyla birlikte bu acıyı atlatmaya çalıştı. Ancak, hayatına devam etmek zorunda olan Elif Karlı, yeni bir rolle tanıştı: kayınvalide.

Kızının Nikahında Eşinin Fotoğrafları Dikkat Çekti

Elif Karlı’nın kızı Ecen Naz Karlı, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Bulut Çatalsakal ile evlendi. Nikah töreninde paylaştığı karelerde, Elif Karlı’nın vefat eden eşi Ahmet Cengiz Karlı’nın fotoğrafları dikkat çekti. Bu detaylar, Elif Karlı’nın eşini hala kalbinde taşıdığını gösteriyor.

Elif Karlı’nın Hayatı ve Evliliği

Elif Karlı, 1993 yılında Ahmet Cengiz Karlı ile evlendi. Bu evlilikten Alperen ve Ecen Naz adında iki çocukları dünyaya geldi. Ancak, geçtiğimiz ocak ayında Ahmet Cengiz Karlı, tutuklu bulunduğu Tokat Cezaevi’nde geçirdiği bir kalp krizi sonucunda 57 yaşında hayatını kaybetti.

Ecen Naz Karlı’nın Düğünü

Elif Karlı’nın kızı Ecen Naz, sevgilisi Bulut Çatalsakal ile dünyaevine girdi. Elif Karlı, düğününe ilişkin bir paylaşım yaparak duygularını şu şekilde ifade etti: “Çocukluk arkadaşlığından, hayat arkadaşlığına… Ben bugün kızımın mürüvvetini gördüm. 2 pırlantam vardı. 3 oldu… Benim harika çocuklarım. Çok mutlu olun. Yolunuz, bahtınız, şansınız açık olsun.”

Elif Karlı’nın Duygusal Paylaşımları

Ecen Naz’ın gelin buketinde vefat eden babası Ahmet Cengiz Karlı’nın resimleri yer aldı. Elif Karlı, buketin fotoğrafını paylaşarak “Bak meleğim, kızımız evlendi” notunu düştü. Ayrıca, yemek masasında da Ahmet Cengiz Karlı’nın resmi baş köşede duruyordu ve Elif Karlı bu fotoğrafı paylaşarak “Tabii ki bizimlesin meleğim” dedi.

Elif Karlı’nın Özlemi

Elif Karlı, eşinin ölümünden sonra Instagram hesabında vefat eden eşinin fotoğraflarına da yer veriyor. Bu paylaşımlar, Elif Karlı’nın geçmişe duyduğu özlemi ve eşini unutmadığını gösteriyor.

Elif Karlı’dan Açıklama

Eşinin ölümü sonrasında bir açıklama yapan Elif Karlı, şunları söyledi: “Eşim 2 gün önce ağır bir grip geçirdi. Zatürreden şüphelendik. Dün haftalık arama günüydü ve aramayınca korktum. Sabaha karşı 04.00 gibi cezaevinden telefon aldım. Telefonda bana Cengiz’in kalp krizi geçirdiğini ve hayatını kaybettiğini söylediler. En son geçen salı konuştum. 6 Ocak’ta da doğum günü vardı, o zaman da görüşmüştüm. En son sesini duyduğumda çok iyiydi.”