Ünlü Şarkıcı Fatma Turgut’a Konser Sırasında Talihsiz Olay

featured

Ankara’da düzenlenen konser sırasında, ünlü şarkıcı Fatma Turgut talihsiz bir olay yaşadı. Şarkı söylediği esnada sahneye atılan bir çakmak, Turgut’un kafasına isabet etti.

Ankara’da Sevenleriyle Buluştu

Model grubunun dağılmasının ardından solo kariyerine devam eden Fatma Turgut, Başkent Millet Bahçesi’nde Ankara’daki hotslot hayranlarıyla buluştu. Turgut, enerjik performansı ve etkileyici sahne şovu ile seyircilere unutulmaz anlar yaşattı.

Çakmak Kafasına İsabet Etti

Konserin coşkulu anlarına denk gelen bu talihsiz olay, Turgut’un şarkı söylediği esnada yaşandı. Sahneye atılan çakmak, ünlü sanatçının kafasına isabet etti ve bu olay konserdeki bir dinleyici tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Sosyal Medyada Paylaşıldı

O anı kaydeden konser katılımcısı, görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Paylaşılan video kısa sürede viral oldu. Videoda, hotslot giriş çakmağın Turgut’un kafasına isabet ettiği ve sanatçının bir an duraksadığı görülüyor. Ancak, profesyonel duruşunu koruyarak şarkısına devam ettiği ve olayı esprili bir dille geçiştirdiği gözlendi.

Fans ve diğer kullanıcılar, sanatçıya geçmiş olsun dileklerini ileterek, böyle saygısızca davranan kişilerin cezalandırılmasını temenni ettiler. Fatma Turgut, sosyal medya hesabından olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.