Ünlü ve bir o kadar da başarılı oyuncu Wilshere takım bulamıyor. Ailesine bu kötü olayı aktaramadı!

featured

 

Başarılı oyuncu Jack Wilshere geçirdiği sağlık sorunlarında beri maçlara çıkmayı terk etme durumuna geldiğini belirtti. Yıldız takımlardan Arsenalde yer aldığı zamanda yükselen Wilshere’in hala bağlı olduğu bir takımın olmadığı söyledi. Ailesinin karşılaştığı sorularla daha da moral olarak çöken yıldız oyuncu özellikle çocuklarına yönelen sorularla çok kötü bir olay içerisinde maksibet kaldığını söyledi. Ünlü oyuncu, “Dokuz yaşındaki oğlum bana ‘MLS hakkında ne düşünüyorsun?’ veya ‘La Liga’da neden oynamıyorsun?’ diyerek olayı ifade edemediğini belirtti.

Dünyaca ünlü takımın altyapısından varolduğu zamanlarda teknik adamlık yapan Arsene Wenger tarafından A ekibine dahil edilen ve henüz çok gençken oyunculuk fiyatı 33 milyon euroya kadar artan oyuncu, geçirdiği sağlık sorunlarında sonra maçlara çıkamadığını söyleyerek durumu eşi ve çocuklarıyla da konuşamadığını söyledi.

Ünlü oyuncu Jack Wilshere, kendine niye talip çıkmadığını anlamlandıramadığını ifade ederek “Kimse beni istemiyor diyorum ama bunu anlamıyorlar” diyerek maksibet giriş herkese merak ettikleri cevabı vermiş oldu. Oyuncu, tekrar sağlık sorunları geçirmediği bir yeni oyunculuk serüvenine başlamak istediğini dile getirdi.