Ünlüler Adasındaki Ayrılıkların Sebebini Acun Ilıcalı Açıkladı

featured

Survivor 2022’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezona çok iyi bir başlangıç yapan Survivor 2022 All Star kadrosunda yarışmalar nefesleri kesmeye devam ediyor. Gerçekleştirilen son dokunulmazlık oyununda Adem-Aycan ve Sema’nın yer almaması dikkatlerden kaçmadı. Peki Survivor Adem-Aycan ve Sema neden yok?

Survivor 2022 All Star nefes kesen bir heyecan ile yeni sezona başladı. Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı Survivor 2022’de Adem, Aycan ve Sema’nın son dokunulmazlık oyununda yer almaması ve konseye de çıkmamalarının ardından programın takipçileri Survivor Adem-Aycan ve Sema neden yok sorusuna yanıt aramaya başladı

SURVİVOR ADEM-AYCAN VE SEMA NEDEN YOK?

Survivor 2022 All Star’da Adem-Aycan ve Sema’nın konseyde yer almaması ile ilgili Acun Ilıcalı açıklamalarda bulundu. Bu üç ismin sağlık sorunları nedeniyle kadroda yer almadığını ifade eden Acun Ilıcalı’nın açıklamalarının ardından yeni iddialar ortaya atıldı Adem-Aycan ve Sema’nın koronavirüse yakalandığı ve 7 günlük karantina sürecinde oldukları iddia edildi.

Konuya dair henüz resmi bir açıklama gelmezken Adem-Aycan ve Sema’nın sakatlık mı yoksa hastalık nedeniyle mi olmadıkları henüz netleşmedi.