Uyap Katibim

Uyap Katibim avukatlar ve diğer hukuki işlemler için tasarlanmış bir yazılımdır. Avukatlar e-imza kullanma yoluyla Avukat Portal’ını kullanırlar.

featured

Uyap Katibim avukatlar ve diğer hukuki işlemler için tasarlanmış bir yazılımdır. Avukatlar e-imza kullanma yoluyla Avukat Portal’ını kullanırlar. Bu Portal’da çok sayıda hukuki işlemlerin gerek toplu gerekse ayrı ayrı olarak yapılması sağlanır. Uyap katibim programı akıllı telefonlarla ya da tabletlerle tam bir uyum içinde çalışır. Bu program MTS takip tekniğiyle de uyum içinde sorunsuz çalışabiliyor.

Uyap Toplu Takip Açma

Avukatların tüm hukuki işlemlerini kolaylıkla takip edebildikleri sistem olan Avukat Portal’ına e-imza yoluyla avukatlar kullanabiliyor. Bu portal içerisinde çok sayıda hukuki işlemler kolaylıkla yapılabiliyorken icra takibi işlemleri de sorunsuz yürütülür. Abonelik kaynaklı merkezi takip tekniği üzerinden uyap toplu takip açma işlemi yapılabilir. Gerekirse işlem sonrasında oluşacak detay raporlarını sistemden alabilirsiniz. Sha yazılım sitesinden programı inceleyebilirsiniz.

Toplu Dosya Sorgu Programı

Uyap toplu dosya sorgu programı sayesinde, Uyap’ta yer alan takip borçluları adına:

  • C kimlik numarasıyla Gelir İdaresi Başkanlığı adres sorgusu
  • C kimlik numarasıyla araç EGM sorgusu
  • C kimlik numarası ile Tapu sorgusu haciz sorgusu
  • C kimlik numarası ile İSKİ adresi sorgusu
  • C kimlik numarası ile GSM üzerinden adres sorgusu

Uyap toplu dosya sorgu programı aracılığıyla bu işlemler kısa zamanda yapılabiliyor. Uyap katibim veya toplu dosya sorgu programları ile çok sayıda hukuki işlemler seri olarak sorunsuz yapılır. Sha yazılım üzerinden dilerseniz Uyap takip açma, katibim uygulamalarını değerlendirebilirsiniz.

Kaynak: https://shayazilim.com/Uyap_Katibim