VakıfBank, Yarının Sultanları Projesiyle Zonguldak’ta

featured

Voleybolu Sevdirmek İçin Eğitim Verildi

VakıfBank Kulübü, 2018 yılında başlatılan Yarının Sultanları projesi kapsamında çocuklara voleybol eğitimi verdi. Proje, sarı-siyahlı takımın başantrenörü Giovanni Guidetti önderliğinde gerçekleştirildi.

VakıfBank Kulübü Sponsorluk Yapıyor

Yarının Sultanları projesi, VakıfBank Kulübü’nün sponsorluğunda hayata geçirildi. Guidetti’nin yanı sıra Saim Pakkan ve Fikret Ceylan gibi yardımcı antrenörler de projede yer aldı. Kız çocuklarına yönelik antrenmanlar düzenlendi.

Gençlik ve Spor Müdürlüğü Destek Veriyor

Zonguldak İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü de Yarının Sultanları projesine destek verdi. Projenin 2024 yılındaki ilk ayağında VakıfBank Genel Menajeri Banu Can Schürmann ve Kulüp Müdürü Levent Özvarnalı da yer aldı.

Guidetti: Voleybola Olan İlgi Beni Mutlu Ediyor

Projeyle ilgili konuşan başantrenör Guidetti, harika bir gün geçirdiklerini ve voleybola olan ilginin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Türkiye’nin bir voleybol ülkesi olduğunu her şehirde gördüğünü belirten Guidetti, Yarının Sultanları projesinin her şehirde büyük ilgi gördüğünü ifade etti.

Schürmann: Giovanni’nin Yanında Yer Almaktan Mutluluk Duyuyoruz

VakıfBank Kulüp Menajeri Banu Can Schürmann, projede yer almaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Giovanni Guidetti’nin sosyal sorumluluk bilinciyle projelere katıldığını ve kız çocuklarının hayatına dokunmaya devam ettiğini vurgulayan Schürmann, VakıfBank olarak projede güçlü bir şekilde destek verdiklerini söyledi.