Vatandaşın Biri, Kemal Kılıçdaroğlu’na “Muhtar bile olamazsın” Dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'da esnaf ziyaretinde bulundu. Bu sırada bir vatandaş, "Yıllardır bugünü bekliyordum" diyerek Kılıçdaroğlu'nun yanına gidip, "Siz muhtar bile olamayacaksınız" ifadelerini kullandı. Vatandaşı dinleyen Kılıçdaroğlu herhangi bir cevap vermeden esnaf ziyaretini sürdürdü. Özel güvenlik görevlileri de Kılıçdaroğlu'na tepkisini dile getiren kişiyi uzaklaştırdı.

featured

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa’da esnaf ziyaretinde bulundu. Bu sırada bir vatandaş, “Yıllardır bugünü bekliyordum” diyerek Kılıçdaroğlu’nun yanına gidip, “Siz muhtar bile olamayacaksınız” ifadelerini kullandı. Vatandaşı dinleyen Kılıçdaroğlu herhangi bir cevap vermeden esnaf ziyaretini sürdürdü. Özel güvenlik görevlileri de Kılıçdaroğlu’na tepkisini dile getiren kişiyi uzaklaştırdı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Nilüfer’deki açılışın ardından bir otelde İl başkanlığının düzenlendiği yemeğe gitti. Kılıçdaroğlu daha sonra Osmangazi ilçesi Emek Mahallesi’nde esnaf ziyareti yaptı.

“YILLARDIR BUGÜNÜ BEKLİYORDUM”

Polisin güvenlik tedbiri de aldığı ziyaret esnasında bir vatandaş, “yıllardır bugünü bekliyordum” diyerek Kılıçdaroğlu’nun yanına gitti.

“MUHTAR BİLE OLAMAYACAKSINIZ”

Kendisinin vatandaş olduğunu dile getiren kişi, “İzlemiş olduğunuz yolları eleştiriyorum. Emperyalizmin yanında olan, işe yaramaz insanlardan kendinizi ayırmadığınız müddetçe gönüllerin başkanı olamadınız, olamayacaksınız. Sizi her şekilde başkan olarak görmek isteyenler var. Ama siz bu gidişle mahallemizdeki muhtar bile olamayacaksınız” dedi.

KILIÇDAROĞLU YANIT VERMEDİ

Vatandaşı dinleyen Kılıçdaroğlu herhangi bir cevap vermeden esnaf ziyaretini sürdürdü. Özel güvenlik görevlileri de Kılıçdaroğlu’na tepkisini dile getiren kişiyi uzaklaştırdı.

KILIÇDAROĞLU ZİYARETİ KISA TUTTU

Kılıçdaroğlu birkaç esnaf ziyaretinin ardından gezisini kısa keserek Mudanya’daki açılış için Bademli’ye hareket etti. 1050 Konutlar Mahallesi sakinlerinden bir kadın da oturdukları evlerinin depreme dayanıklı olmadığının rapor edildiğini ancak bekledikleri desteği bakanlıktan göremediklerini ifade etti.