VICTORIA’S SECRET’IN EN SEVİLEN KOKUSU BOMBSHELL AİLESİNDEN YAZA ÖZEL BİR KOLEKSİYON: “BOMBSHELL SUNDRENCHED”

featured

 

Victoria’s Secret’ın sınırlı sayıda satışa çıkacak yepyeni kokusu “Bombshell Sundrenched” adeta bir yaz rüyası gibi!

 

Victoria’s Secret’ın, ilhamını güneşin parlaklığı ve sıcaklığından alarak tasarladığı yeni kokusu Bombshell Sundrenched, bu yazın favori parfümü olmaya aday. İhtişamını ise yazın başlangıcıyla çiçek açan Mercan şakayığının büyüleyici kokusundan alan Bombshell Sundrenched, Guava çiçeğinin parlak yapısı ve tropikal havası ile harmanlanarak karşımıza çıkıyor. Bir yaz akşamındaki gün batımının güzelliğini andıran tasarımı ve eşsiz kokusuyla Bombshell Sundrenched; teninize değdiği andan itibaren canlı ve enerjik hissettirecek.

 

Sınırlı sayıda satışa sunulacak Bombshell Sundrenched, güneşin ısıttığı sıcak kumlarda dolaşıyormuş gibi hissettiren notalarıyla teninizle muhteşem bir uyum sağlayacak. Plaj havasını, tuzlu deniz hissini ve bronz bir tenin heyecanını yaşatacak bu parfümle yaz rüyasını yaşamaya başlayacaksınız.

 

Bu eşsiz koku, parfümün yanı sıra daha hafif bir dokunuşla vücut spreyi ve kremsi yapısıyla vücut losyonu olarak da karşımıza çıkıyor. Güneş gibi ışık saçacağınız Bombshell Sundrenched serisi ile kendinizi yazın tatlı sıcaklığına teslim edin.

Ayrıca Bombshell Sundrenched Rollerball Parfüm, 17-22 Mayıs tarihleri arasında lansmana özel 399 TL yerine 199 TL olan fiyatı ile sizlerle tanışmayı bekliyor.

 

Göz alıcı bir yaz kokusu için Bombshell Sundrenched’i mağazalarda ve www.victoriassecret.com.tr ‘de keşfedebilirsiniz.