Villa Nedir? Villa Çeşitleri Ve Özellikleri Nelerdir?

Geniş bir alan üzerine kurulmuş olan büyük odaları ve 2’den fazla katı olan müstakil yapılara villa denilmektedir. 

featured

Geniş bir alan üzerine kurulmuş olan büyük odaları ve 2’den fazla katı olan müstakil yapılara villa denilmektedir.  Villaların belli çeşitleri de mevcuttur. Bunlar ise;

  • İkiz villa,
  • Ahşap villa,
  • Lüks villa,
  • Modern ve
  • Amerikan tarzı villa olarak bilinmektedir.

Bu villaların ortak özelliği ise lüks ve modern şekilde dizayn edilmiş olmasıdır. Ancak havuzlu ya da büyük bahçeli olup olmaması tercih veya konum meselesi ile alakalıdır. Ancak bugün bir villanın olmazsa olmazı kesinlikle büyük bir bahçeye sahip olması ile alakalıdır. Çökmez inşaatın Park Orman sitesi ile size sunduğu villa projesinde doğa ile iç içe yaşarcasına bir hayat vaat eden bir sunum vardır.

Anahtar Teslim Villa Tercihi

Murat Çökmez ile Çökmez inşaat villa denilince akla gelen ilk isimlerdir. En harika, en zor, en uğraştırıcı olduğu düşünülen tasarımların yaşam alanına dönüştürülmesi ancak ve Çökmez inşaat garantisi ile sahiplerine sunulmaktadır.

Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti olan ve müşterilerinin hayal ve arzularını gerçeğe dönüştüren Murat Çökmez, inşaat park orman villaları projesine can vermiştir. Bu projenin detaylı anlatımı ve her türlü içeriği ise Park Orman sitesinde sizleri beklemektedir.

Gerekli gördüğünüz durumlarda isterseniz siz bizimle iletişime geçin isterseniz de notunuzu bırakın biz size dönüş yapalım. Sahibi olmak istediğiniz villanızı ister siz dizayn edin, isterseniz de biz sizler için tamamlayalım. Tercih tamamen size kalmıştır. Size eşsiz bir yaşam sunan park orman villaları ile her gününüz bir diğerinden daha güzel geçsin.

Kaynak: https://www.parkorman.com.tr/