Vücudunuza en uygun kot ceketi seçmeye gayret gösterin

Kot ceketler kumaş ya da denim pantolonlar ile en çok kombinlenen ürünler arasında yer almaktadır. Hangi yaştan olursa olsun birçok bireyin dolabında mutlaka sıklıkla kullandığı bir kot ceket seçeneği bulunur.

featured

Kot ceketler kumaş ya da denim pantolonlar ile en çok kombinlenen ürünler arasında yer almaktadır. Hangi yaştan olursa olsun birçok bireyin dolabında mutlaka sıklıkla kullandığı bir kot ceket seçeneği bulunur. Kot ceket alırken bireylerin kendi vücutları için en uygun kot ceketi seçmeleri önem arz eder. Bu hususta en çok dikkat edilmesi gereken şeyi öncelikle kot ceketin omuzlarının tam oturmasıdır. Elbette oversize ya da salaş kesim kot ceketler için bu geçerli değildir. Genel anlamda klasik kesim için ilk akla gelen husus ceketin kollarının ve omuzlarının tam oturmasıdır. Kot ceket alırken ceketin kolları ya da dikişleri gerginse bu o ceketin küçük beden olduğu anlamına gelir. 2010  yılından bu yana ülkemizin giyim sektöründe faaliyet yürüten ve e-ticaret alanında son derece büyük başarılar kazanan Lurex Moda en güzel ve en kaliteli kot ceket modellerini bünyesinde barındırır.

Tesettürlü hanımlar için de kot ceket çeşitleri bulunur

Lurex Moda son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu nedenle ürün yelpazesi içerisinde kapalı bayanlara özgü kot ceket modelleri ve kıyafet seçenekleri de yer almaktadır. Özellikle kapalı bayanların kot ceketi tercihi esnasında uzun modeller ve uzun kollu ceketler göze çarpmaktadır. Ayrıca büyük beden hanımlar içimde geniş bir beden aralığında kot ceket çeşitleri bulunur. Öte yandan firma güvenli ödeme seçenekleri sunar.

Kaynak: https://www.lurexmoda.com/ceket