Web Yazılım Ve Tasarım Konusunda Çözüm Odaklı Yaklaşımlar

featured

 

 

Web siteleri bireysel müşteriler ve kurumsal müşteriler için önemli bir marka yüzüdür ve onlar için dünyaya açılan penceredir. Web sayfaları ile ülkeler arasında sınırlar ortadan kalkmış ve dolayısıyla coğrafi birleşmeler meydana gelmiştir. Çünkü iletişimin hızı her kilometre taşını bozmuştur. Bu nedenle, coğrafi sınırların ötesinde, mevcut müşteri tabanının dışında da bir müşteri potansiyeline sahip olunmaktadır.

 

Tüm web sitelerinin iş terminolojilerinde e-posta, e-iş, e-ticaret, e-marketing gibi yapılar bulunmakta ve bu sitelerin günün değişen ve gelişen teknolojileri ile sürekli uyumlu halde tutulmaları gerekmektedir. Günümüzün dinamik iş ortamını işi gözlemleyen, iş vizyonlarını anlayan ve müşterilerinin işini optimum düzeyde yönlendiren web tasarım şirketleri ile çalışmak gerekiyor.

 

Kişisel ve Kurumsal Çözümlere Odaklı Hizmet

 

Biltek Yazılım, profesyonel çözümler üreten güçlü web tasarım ve yazılım ekibiyle çalışmakta ve müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayreti içinde bulunuyor. Aynı zamanda arama motoru optimizasyonu konusunda profesyonel bir kaynak web geliştirme şirketidir. Web geliştirmede çok çeşitli ve özel hizmetleri sunmasının yanında çok işlevli ve dilli yazılımlara imza atmaya devam ediyor. Hazır paket yazılımlarının yanı sıra, kurumsal çözümler üreten web tabanlı yazılımlara odaklanan Biltek Yazılım, e-ticaret portalı geliştirme ve çözüm üretme konusunda hayli başarılı hizmetler sunuyor. Yazılım konusunda tüm talepleri karşılayan profesyonel hizmetler sunan şirket, bilgi birikimini, tekno yaratıcı insan gücünü ve disiplinli çalışma azmiyle birlikte yeteneğini işine yansıtıyor.

 

Sunduğu hizmetlerini daha geniş kurumsal stratejiler üreterek iş uygulamalarına yansıtan firma, tecrübelerini yeni web oluşumlarına entegre ederek internet çözümleri stratejileri geliştiriyor. Müşterilerinin yeni müşterileri cezbetmesi ve bir web sitesi üzerinden mal ve hizmet satmasını sağlayan elektronik ticaret çözümleri konusunda tercih edilen şirketler arasında yer alıyor.

 

Bilgi Paylaşımı ve Gelişimine Odaklı Hizmet

 

Biltek Yazılım, müşterilerinin bilgi paylaşmalarına ve birbirleriyle verimli iletişim kurmalarına olanak sağlayan iş ortağı çözümlerinin yanı sıra; web tasarım ve web yazılım, e-ticaret portalı, grafik arayüz, arama motoru optimizasyonu, kurumsal yazılımlar, kişisel sayfalar ve çevrimdışı programlar dahil olmak üzere bir çok konuda hizmet sunmaktadır.

 

Yazılım geliştirme konusunda uzman olan Biltek Web Tasarım ve Yazılım, geliştirdiği hizmetleri ile devlet kurumlarında ve özel sektörde yazılım geliştirme konusunda lider firma olma yolunda ilerliyor. En üst yazılım trendleri uygulayarak tasarım ekibini sürekli olarak geliştirmektedir. Müşterilerine yazılım konusunda en üst hizmeti sunan firma, iş uygulamalarına ve kaynaklara bağlanan e-posta çözümleri sunuyor.