Xiaomi Mi Smart Band 6 Akıllı Bileklik

Xiaomi markası tarafından sunulan giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinde akıllı bileklikler oldukça fazla tercih ediliyor.

featured

Xiaomi markası tarafından sunulan giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinde akıllı bileklikler oldukça fazla tercih ediliyor. En yeni ürünlerden olan Xiaomi Mi Smart Band 6 sahip olduğu çok sayıda özellik ile ön plana çıkıyor. Cihazda 1.56 inç boyutunda bir ekran bulunuyor. Bir akıllı bileklik için bu boyut son derece idealdir.

Aynı zamanda bu ekran 326 ppi çözünürlük ile öne çıkar. Cihazın sahip olduğu özellikler arasında 30 farklı fitness moduna sahip olması ve 6 mod için otomatik özelliği bulunması da son derece kullanışlıdır. Belirtmek gerekir ki Mi Smart Band 6 sahip olduğu bu özellikler ile giyilebilir teknoloji alanındaki en kullanışlı ürünlerden birisi olmayı başarıyor. Pazaryon sitesini ziyaret ederek tüm modelleri görebilirsiniz.

Sağlık Ölçme Özellikleri

Mi Smart Band 6 isimli akıllı bilekliğin sahip olduğu önemli özellikler arasında insan sağlığı için faydalı olan birçok özellik mevcuttur. Bunlardan bir tanesi kalp atış hızının izlenmesidir. Bu bileklik sayesinde kişinin kalp atış hızını izleyebilmesi mümkün oluyor. Aynı zamanda kalp atışında bir iniş ya da çıkış olması durumunda tespit edilmesini sağlar.

Bunların yanı sıra kan oksijen doygunluğunu izleyebilme özelliği de bulunuyor. Xiaomi Mi Smart Band 6 çok dayanıklı bir üründür. Hem sağlam malzemeden üretilmiştir hem de 50 metreye kadar suya karşı dayanıklılığı da bulunur. Pil ömrü ise fazlasıyla uzundur. Manyetik şarj özelliği mevcuttur. İsterseniz Pazaryon sitesinden satın alma şansını bulabilirsiniz.

Kaynak: https://www.pazaryon.com/xiaomi-mi-smart-band-6