Yararları Büyük Bir Firma Rüzgar Hurdacılık!

Merkezi İstanbul olan Rüzgar Hurdacılık, sadece İstanbul içerisinde değil aynı zamanda da Marmara Bölgesinin her noktasında büyük bir hizmet ağı oluşturmaktadır. Kurulum yılı 1999 yılı içerisindedir.

featured

Merkezi İstanbul olan Rüzgar Hurdacılık, sadece İstanbul içerisinde değil aynı zamanda da Marmara Bölgesinin her noktasında büyük bir hizmet ağı oluşturmaktadır. Kurulum yılı 1999 yılı içerisindedir. Bunun yanında da kurulum tarihinden şimdiki zamana dek oldukça etkin bir şekilde faaliyetlerini ilerletmiştir. Yirmi iki yıla denk gelen tecrübesi ve bilgi birikimine denk şekilde gücünü gösteren bu noktada hala en iyisini yapabilmeye odaklı olarak yenilikleri savunan Rüzgar Hurdacılık, içerisindeki hususlara da büyük önem vermektedir.

Çalışma prensipleri ve ilkeleri noktasında en iyi hizmeti vermeye odaklı olan, her daim daha iyisini sunmayı amaçlarken bu kısımda gücünü de göstermektedir. Gelişime odaklı olmasının yanında ayrıca kendi hedefleri doğrultusunda da büyük adımlar atmaktadır.

Doğru Hamleler İle Gelişen Rüzgar Hurdacılık!

Hurdacı olarak olabilecek en iyi noktaya varmanın gayreti içerisinde olan Rüzgar Hurdacılık, hurda alımı kısmında da etkin olduğu bölgeleri arttırma amacı içerisindedir. Var olan hedeflerine uygun şekilde tüm hurda seçeneklerini birleştirmek ve bunların arasında var olan hurda demir alımı kısmına da oldukça özen göstermektedir.

Kendi araç filosundaki araç sayısını arttırma gayretinin yanında, ülkemize, tüm evrene büyük yararları olan geri dönüşüm konusunda tüm illerimizde hizmet vermeyi ummaktadır. Bunun içinde sürekli olarak çalışma halinde olan Rüzgar Hurdacılık, fiyatlandırma kısmında da oldukça adil bir tutum takınarak dürüstlüğü öne plana almaktadır.