Yarım saat içerisinde üç kişiyi bıçaklayan saldırganı vatandaşlar etkisiz hale getirdi

Bursa'da madde bağımlısı genç, arkadaşıyla konuşmak için telefonunu istediği Koray B.'den olumsuz cevap alınca şahsı bıçakladı. Kaçarken taksiyi durduran genç aracın içindeki yolcuyu göğsünden bıçaklayarak kaçtı. Kendisini durdurmak isteyen güvenlik görevlisini de bıçaklayan saldırgan vatandaşlar tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Yarım saat içerisinde üç kişiyi bıçaklayan saldırgan gazetecilerin "Neden bıçakladın?" sorusuna, "Hepsini ben bıçakladım, sana ne?" diyerek cevap verdi.

featured

Bursa’da madde bağımlısı genç, arkadaşıyla konuşmak için telefonunu istediği Koray B.’den olumsuz cevap alınca şahsı bıçakladı. Kaçarken taksiyi durduran genç aracın içindeki yolcuyu göğsünden bıçaklayarak kaçtı. Kendisini durdurmak isteyen güvenlik görevlisini de bıçaklayan saldırgan vatandaşlar tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Yarım saat içerisinde üç kişiyi bıçaklayan saldırgan gazetecilerin “Neden bıçakladın?” sorusuna, “Hepsini ben bıçakladım, sana ne?” diyerek cevap verdi.

Edinilen bilgiye göre, İdris D, İntizam Mahallesi Kanara Sokak üzerinde arkadaşıyla konuşmak için telefonunu istediği Koray B.’den olumsuz cevap alınca, yanında bulunan bıçakla Koray B.’yi hafif yaraladı.
TAKSİDEKİ YOLCUYU GÖĞSÜNDEN YARALARAK KAÇTI
Olay yerinden kaçan İdris D., Mudanya Caddesi üzerinde bulunan bir benzinliğe kadar koştu. Zanlı, benzinlikte durdurduğu ticari taksiye binmek istedi. Takside bulunan yolcu Ümit P. ve taksi şoförü buna karşı çıktı. Bu durum karşısında İdris D., Ümit P.’yi göğsünden ağır yaralayıp uzaklaştı.

GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BIÇAKLADI

İdris D., Kültürpark’ta kendisine müdahale eden Abdullah Y.’yi de göğsünden bıçakladı. Kaçmaya devam eden İdris D., vatandaşlar tarafından yakalanarak polis ekiplerine teslim edildi.

“HEPSİNİ BEN BIÇAKLADIM SANA NE?”

Zanlı, gazetecilerin “Neden bıçakladın” sorusuna, “Hepsini ben bıçakladım, sana ne?” diyerek cevap verdi. Soğuk kanlı hareketleriyle dikkat çeken zanlı emniyete götürüldü.