Yazma Nasıl Kullanılır?

Yazma yumuşak ve saydam kumaştan yapılan, konforlu ve pamuklu olan bir başörtü çeşididir.

featured

Yazma yumuşak ve saydam kumaştan yapılan, konforlu ve pamuklu olan bir başörtü çeşididir. Anadolu’ da yaygın olarak kullanılır. En çok kenarlarındaki iğne örgüsü çile dikkat çeker. En büyük özelliklerinden biri de budur. Toptan cenk yazma alarak, birden çok modele aynı anda sahip olabilirsiniz. Sedef Tuhafiye sitesinden alışveriş yapabilir, modelleri inceleyebilirsiniz.  Yazma modelleri birçok şekilde olabilir. Kenarlı, kenarsız, düz ve oyalı en çok karşılaşılan modellerden biridir. Oyalı modeller oldukça dikkat çekicidir.

İğne oyalı Yazma Modelleri

İğne oyası bilindiği üzere, geleneksel bir işletmedir. Özel ip ve tığlar kullanılarak yapılır. İstenilen motif ve büyüklükte olabilir. Amaç bu geleneğin devam ettirilmesini sağlamaktır. Özellikle birçok yöre de çeyizlik olarak kullanılır. İğne oyalı yazma, her yaştan bayan için uygundur. Ayrıca kullanım alanı geniştir. Boyuna aksesuar olarak kullanılabilir. Ya da çantalara ve bileğe de bağlanabilir. İsteyen istediği şekilde değerlendirebilir. Toptan cenk yazma alarak, birçok ürüne aynı sahip olabilirsiniz.

İğne oyasının en önemli özelliklerinden biri de el emeği olmasıdır.  Bu yüzden fiyatları, düz yazmalara göre daha pahalıdır. Siz de bu yazmalardan kullanarak, farklı bir imaj yaratabilirsiniz. Fiyat seçeneği geniştir ve herkes kendi bütçesine göre bir ürün bulabilir. Müşteri memnuniyeti, daha fazla ön planda tutulur.  Siz de Sedef Tuhafiye sitesine girerek toptan cenk yazma, sipariş verebilir, isterseniz güvenle alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz.

Kaynak: https://sedeftuhafiye.net/cenk-yazma-57