Yedek 8 Shop Oto Yedek Parçaları

Online oto yedek parça ürünlerini hızlı ve doğru bir şekilde bulmanıza imkan sağlayan Yedek 8 Shop uzun yıllardan beri hizmetinizdedir.

featured

Online oto yedek parça ürünlerini hızlı ve doğru bir şekilde bulmanıza imkan sağlayan Yedek 8 Shop uzun yıllardan beri hizmetinizdedir. Filtreler sayesinde arabanıza en uygun yedek parçaları hızlı bir şekilde sit içerisinde bulabilirsiniz. Oto yedek parça adına bütün ihtiyaçlarınız web adresi üzerinden sağlanmaktadır. Site üzerinde bulunan parçalar bütün markaların ve modellerin yedek parça ürünlerini en nitelikli şekilde ortaya çıkarmaktadır. Ucuz fiyatlar ile de bu sayede bütçenizi daha orantılı kullanmış olursunuz.

Bir otomobili oluşturan ise tüm parçaların her biri tek tek değiştirilebilir olmasındandır. Söz konusu değiştirilecek olan parçaların sebebi kazalardan kaynaklı, artık eskime gösterdiği için, zamanla arıza gösterdiği için olabilir. Sık değiştirilen bazı otomobil parçaları ise şunlardır;

  • Yağ filtresi
  • Hava filtresi
  • Ön tampon
  • Arka tampon
  • Egzoz ucu
  • Aydınlatma ürünleri
  • Bazı motora ait parça değişimleri

Gibi işlemlerdir. Bunların geneli sık rastlanan durumlardır. Ancak aydınlatma ve egzoz ucu genellikle zevk üzerine değiştirilen parçalar olarak karşınıza çıkar.

Yedek 8 Shop Dünya Markaları Hizmeti

Site içerisinde dünya markalarının orijinal parçalarına da kolayca erişebilirsiniz. Verdikleri hizmetler içerisinde Opel yedek parça, BMW yedek parça, Mercedes Yedek Parça, Volkswagen yedek parça gibi birçok firmanın ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda zor bulunan tedariki de zor olan ürünleri sizlere en geç 2-3 gün içerisinde ulaştırmış oluyor.

Yurt içinde bulamadığı ürünleri, yurt dışı kaynakları sayesinde kolay bir şekilde elde ederek müşterilerine ulaştırmakta başarılıdır. Bu doğrultuda hizmetleri de müşterileri oldukça memnun etmektedir. Orijinal parçaları sizlere uygun fiyatlar ile getirten ve bu doğrultu üzerinde sizlere garantisini de vererek satışlarını gerçekleştirmesi oldukça taktir edilen bir durumdur.

Online Oto Aksesuarları Hizmeti

Yedek parçaların olduğu kadar arabalarınızın şık ve konforundan da ödün vermezsiniz. Aracınızda bulunan koltuk kılıfları, döşemesi, direksiyonu, başlıkları, sırtlık, cam perde gibi birçok alternatif araç içerisinde bulunan eşya aksesuar olarak adlandırılır. Her araç fabrika çıkışı sonrasında içerisine yerleştirilmiş olan aksesuarları tam fonksiyonlu olarak kullanım sergiler. Dolayısıyla sonradan alacak olduğunuz aksesuarları da doğru seçmenizde fayda vardır. Eğer aracın sürüşünü ve konforunda bir rahatsızlık veriyorsa bunu kullanmaya devam etmemelisiniz.

Oto Yedek Parçaları Kasko Dahilinde Mi?

Eğer otomobilinizi yaptırırken orijinal parça kullanımı gerçekleştiriyorsanız evet bu işlemlerin hepsi kaskoya dahil bir şekilde gerçekleştirilecektir. Ancak orijinal olmayan parçalar için ayrıca teminat kapsamını da genişletmenizde fayda vardır. Oto yedek parçalarını ve oto aksesuarlarını değiştirirken hatta ikinci el otomobil alırken bu konularda dikkatli olmanız gerekir. Sizleri mağdur etmeden en doğru olan işlemleri sunarak yedek parça ve aksesuar satışlarında yardımcı olmaktadır. Bulmakta zorlandığınız ürünler olsa bile yurt dışı bağlantıları sayesinde kolay bir şekilde anında tedarik eder ve yardımcı olur.