YENİ YILDA IROBOT ROOMBA i7 VE i7+ ÜRÜNLERİ İLE SEVDİKLERİNİZİ AYRICALIKLI HİSSETTİRİN

featured

Robot süpürge pazarının öncü markası iRobot bu yeni yılda, sevginizi anlatmanız için size benzersiz seçenekler sunuyor. Her bütçeye uygun birden çok robot süpürge ve robot paspas çözümlerini tüketicilerle buluşturmaya devam eden iRobot, yenilikçi ve teknolojik ürünleriyle dikkat çekiyor. Yeni yılda evlerdeki temizlik alışkanlıklarını değiştirecek olan iRobot Roomba i7 ve i7+ ürünleri, sevdiklerinizi mutlu etmek için en güzel seçenek olarak ortaya çıkıyor. iRobot yeni yılda sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için indirim kampanyası da düzenledi. Kampanya kapsamında 31 Aralık gecesine kadar www.irobot.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde tüm Roomba robot süpürge ve Braava paspas ürünleri için “YENIYIL10” koduyla yüzde 10 indirim sunuluyor.

En gözde robot süpürge teknolojilerini tüketicilerle buluşturan iRobot, yeni yıla sayılı günler kala sevdiklerini sevindirmek isteyenler için benzersiz bir seçenek olarak dikkat çekiyor. iRobot Roomba i7 ve i7+ ürünleri, Imprint Akıllı Haritalama özelliği sayesinde ev temizliğinde oda adlandırması ve oda seçimi yapılmasına imkan sağlarken, aynı zamanda 10 kata kadar farklı haritaların kaydedilmesi olanağını sunuyor. Roomba i7 ve i7+ akıllı robot süpürgeleri Türkçe uygulama üzerinden seçilen belli bir alana yönlendirilebiliyor veya yine uygulama üzerinden robotun girmesi istenmeyen alanlar belirlenebiliyor. Üstün özellikleriyle fark yaratan bu ürünler, temizlik rutinlerinin oluşturulmasına ve hatta ihtiyaçlar doğrultusunda her bir oda için bir temizlik programı oluşturulabilmesine olanak veriyor.

iRobot, yüksek çekim gücü ve çift kauçuk fırça sistemi sayesinde üstün temizlik performansı sunuyor. Rakiplerinden farklılaşan teknolojiler ile dikkat çeken Roomba i7 ve i7+, çift kauçuk fırça özelliği sayesinde saç ve tüy gibi atıkların fırçalara sarılmadan doğrudan toz haznesine gönderilmesini sağlıyor. Bu sayede robot süpürgenin kolaylıkla bakımı yapılabiliyor ve ürünlerin ömrü uzuyor.

Yeni Yılda iRobot Ürünleri ile Sevdiklerinizin Hayatını Kolaylaştırın

Yeni yılda sadece bir gün değil her gün sevdiklerinizin hayatını kolaylaştırmak istiyorsanız iRobot Roomba i7 ve i7+ tam size göre bir hediye olacak.

Robot süpürge teknolojisi ile dünyanın temizlik alışkanlıklarına bakışını değiştiren iRobot’un www.irobot.com.tr internet mağazası üzerinden yenilikçi ve üstün performanslı ürünlere kolaylıkla ulaşılabiliyor.