Zegga Hakkında

Zegga  web tasarım,E-ticaret, sosyal medya yönetimi gibi konularda hizmet vermektedir.

featured

Zegga  web tasarım,E-ticaret, sosyal medya yönetimi gibi konularda hizmet vermektedir. Bu site 2017 yılında kurulmuştur. Teknolojik bir kuruluş olan bu site Pendik e-ticaret firmaları arasında ödül almaya layık görülmüştür. Bu sebeple birçok büyük projede yer alma hakkına da sahip olmuştur.

Zegga ticaret sitesi Kurtköy web tasarım firmaları arasında da kendinden sıkça söz ettirmektedir. Birçok e-ticaret işlemlerinizi Zegga Online ile rahatlıkla yapabilirsiniz. İletişim için destek.zeggaonline.com sayfasından kolaylıkla ekiptekilerle iletişim halinde olabilirsiniz. Bu site aynı zamanda sosyal medya konusunda da alanında uzman kişilerle de çalışmaktadır.  Herkesin teknolojiye ulaşabilmesi için de en uygun fiyatlardan web siteleri sayesinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zegga Öncelikleri

Zegga online e-ticaret kuruluşu Pendik e-ticaret sitesi yapanlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Zegga önceliklerini müşteri memnuniyeti, kontrollü teknoloji, profesyonel destek olarak sıralayabiliriz. Bu site müşterilerin tüm sorunlarıyla teker teker ilgilenmektedir. Bu sebeple istekleri onaylanana kadar ilgiyi kesmemektedirler. Aynı zamanda kontrollü teknoloji ile de müşterilerin sistemlerine zarar verecek her türlü işlemi engellemektedir.

Zegga, satış sonrası destekte ise her sorun ve problemlerinizi ortalama 1 iş gününde çözüme ulaştırmaktadırlar. İster kobi, isterseniz de büyük bir işletme olun tüm ihtiyaçlarınıza uygun ekonomik paketler ile e-ticarete başlayabilirsiniz. Bu site her bütçeye uygun ve kolay ödeme seçenkleri ile de sade bir sistemdir. Zegga online e-ticaret kuruluşunu seçerek her ihtiyacınıza kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz.