İstanbul Havalimanı’nda İGA Çalışanları “Skywalkers” Etkinliğinde Buluştu

featured

İGA’nın Geleneksel Etkinliği “Skywalkers”

İstanbul Havalimanı İşletmecisi IGA, çalışanların katılımıyla düzenlediği 5. “Skywalkers” etkinliği kapsamında havalimanının otopark alanında bir araya geldi. Etkinlik, 2 gün boyunca sürecek ve çalışanlar ile üst yöneticileri bir araya getirecek.

IGA Yöneticisi Selahattin Bilgen’den Açıklamalar

Selahattin Bilgen, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Skywalkers” etkinliğinin artık İGA çalışanları için geleneksel hale geldiğini belirterek, çalışanların birlikte vakit geçirerek yılın yorgunluğunu atacaklarını ifade etti. Ayrıca Bilgen, 2024 yılına kadar İstanbul Havalimanı’na uçuş yapan hava yolu şirketlerinin sayısını 110’a çıkarma hedeflerinin devam ettiğini belirtti.

İstanbul Havalimanı’nın Gelecek Hedefleri

Bilgen, İstanbul Havalimanı’nın hava yolu şirketleriyle görüşmelerini sürdürdüklerini ve hedeflerinin 2023 yılında 85 milyon yolcu sayısını geçmek olduğunu vurguladı. Ayrıca Bilgen, geçen yıl Avrupa tarihinin rekorunu kırdıklarını ve bu yıl da benzer başarıları hedeflediklerini dile getirdi.

Motivasyon Etkinlikleri ve Eğlence

“Skywalkers” etkinliği kapsamında düzenlenen bilgi yarışmaları, paneller, atölye çalışmalarının yanı sıra konserler ve sahne performansları da yer alıyor. Müzik grupları, yarışmalar ve sokak lezzetleriyle çalışanlara keyifli anlar yaşatan etkinlik, yarın da devam edecek.