AK Parti Ankara İl Başkanlığı’ndan Bayramlaşma Programı

featured

Uygur: “Bayram, Birlik ve Beraberliğimizi Güçlendiriyor”

AK Parti Ankara İl Başkanlığı, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlediği “Geleneksel Bayramlaşma Programı” ile partililerle buluştu. Programda konuşan Uygur, Kurban Bayramı’nın birlik ve beraberlik içinde idrak edildiğini vurgulayarak, tüm İslam aleminin, mazlum coğrafyaların, vatandaşların ve teşkilat üyelerinin bayramını kutladı.

Gazze ve Mazlum Coğrafyalar İçin Dualar Edildi

Uygur, Gazze’deki zulmü ve vahşeti hatırlatarak bayramın buruk bir şekilde yaşandığını belirtti. Gazze’deki acımasız saldırıların durması için dua eden Uygur, Türkiye’nin mazlumların yanında olmaya devam edeceğini ifade etti.

AK Parti, Mazlumların Sesini Dünya’ya Duyuracak

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Dünya beşten büyüktür” sözlerini hatırlatan Uygur, Türkiye’nin mazlumların umudu olmaya devam edeceğini vurguladı. Türkiye’nin liderliğinde daha adil bir dünyanın hayata geçeceğine inandıklarını söyleyen Uygur, partinin bu doğrultuda çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

AK Parti Ankara Milletvekilleri: Birlik ve Beraberlikte Güçlüyüz

AK Parti Ankara milletvekilleri de programa katılarak teşkilat mensuplarının Kurban Bayramlarını tebrik etti. Gazze’deki olaylar nedeniyle buruk bir bayram yaşandığını dile getiren milletvekilleri, AK Parti ailesinin birlik ve beraberliğini pekiştirmek adına buluştuklarını ifade ettiler.

Program sonunda partililer bayramlaştı ve hatıra fotoğrafı çekildi. Filistin’den tedavi amaçlı Türkiye’ye getirilen hastaların yakınlarının da katıldığı fotoğraf çekiminde, Türkiye’nin mazlumların yanında olduğu bir kez daha gözler önüne serildi.