90 Gündür Kendisinden Haber Alınmayan Gencin Ceseti Mersin’de Bulundu

Karaman'da 90 gün önce ortadan kaybolan ve kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki gencin cesedi, Mersin'in Mut ilçesinde bulundu.

featured

Karaman’da 90 gün önce ortadan kaybolan ve kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki gencin cesedi, Mersin’in Mut ilçesinde bulundu.

Karaman’da 90 gün önce kaybolan 25 yaşındaki gencin cesedi, Mersin’in Mut ilçesinde bulundu.

Alınan bilgiye göre, 25 yaşındaki Mustafa Yavuzcan, geçtiğimiz Aralık ayında bir akrabasıyla Ermenek ilçesine gittikten sonra dönüşte yolda indiği o günden bu yana kendisinden haber alınamadığı gerekçesiyle ailesi tarafından polise ve Jandarmaya kayıp başvurusunda bulunuldu. Aile, jandarma ve polis ekipleri, kayıp gencin gidebileceği yerleri aradı ancak bir sonuca ulaşamamıştı.

Mut ilçesine bağlı Geçimli Mahallesi Alahan Mevkii Karanlık Dere mevkiinde bahçede çalışanlar tarafından bulunan ceset, Jandarmaya haber verildi.

Olay yerine intikal eden jandarma ekiplerinin incelemeleri tamamlandıktan sonra Yavuzcan’ın cesedi önce Mut Devlet Hastanesi’ne oradan da Adana Adli Tıp morguna gönderildi. Cesedin Yavuzcan’a ait olup olmadığı ayrıca gencin ölüm nedeninin, otopsi sonucu belirleneceği bildirildi