Alagöz Holding Iğdır FK, Trendyol 1. Lig’e Yükselme Hedefinde

featured

Iğdır FK, 1461 Trabzon FK ile Play-off Finalinde Karşılaşacak

TFF 2. Lig ekibi Alagöz Holding Iğdır FK, 2 Haziran Pazar günü Sivas’ta oynanacak play-off finalinde 1461 Trabzon FK ile karşı karşıya gelecek. Bu kritik mücadelede galip gelerek önümüzdeki sezon Trendyol 1. Lig’de mücadele etmeyi hedefliyor.

Iğdır FK’nin Yükseliş Hikayesi

Geçtiğimiz sezon TFF 3. Lig 2. Grup’ta şampiyon olarak TFF 2. Lig’e yükselen Alagöz Holding Iğdır FK, bu sezon da play-off finaline kadar yükselme başarısı gösterdi. Takım, 1461 Trabzon FK engelini aşarak hem 1. Lig’e çıkmayı hem de başarı grafiğini devam ettirmeyi arzuluyor.

Teknik Direktör Bozkurt’tan Hedef Dolu Açıklamalar

Iğdır FK Teknik Direktörü Serdar Bozkurt, yaptığı açıklamada, takımın şampiyonluk hedefiyle ilerlediğini vurguladı. Bozkurt, oyuncularıyla play-off sürecine çok iyi hazırlandıklarını ve finale odaklandıklarını belirtti. “Hedefimiz, hayalimiz Iğdır’a kupayı getirmek.” dedi.

Kentin Gururu Olan Iğdır FK

Bozkurt, kulübün elde ettiği başarıların Iğdır’a büyük katkı sağladığını belirterek, “Iğdır FK’nin 1. Lig’e çıkması sadece Iğdır’a değil, tüm bölgeye katkı sağlayacak.” şeklinde konuştu. Kentin tüm halkının desteğini arkasına alarak kupayı almayı amaçladıklarını belirtti.