Alpa Tamir Merkezi sektöründe lider

Dijitalleşme ile birlikte akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızdaki önemi her geçen gün artıyor. Elbette her eşyanın olduğu gibi telefon ve tabletlerin de bir kullanım ömrü bulunuyor.

featured

Dijitalleşme ile birlikte akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızdaki önemi her geçen gün artıyor. Elbette her eşyanın olduğu gibi telefon ve tabletlerin de bir kullanım ömrü bulunuyor. Bu ürünler oldukça da hassas mekanizmaları oldukları için kullanım ömrüne bağlı olarak çeşitli arızalar oluşabiliyor. Öte yandan Yeni alınmış bir cihaz bile bazen düşme çarpma kırılma veya başka sebeplerden dolayı bakım ve onarıma ihtiyaç duyabiliyor. Alpa Tamir Merkezi iPhone iPad ve Samsung başta olmak üzere tüm akıllı telefon marka ve modellerinin tamir bakım ve onarımını gerçekleştiren lider bir kuruluş olarak karşımıza çıkıyor.

Alpa Tamir Merkezi hızlı ve ekonomik

Bünyesinde profesyonel bir kadroya istihdam eden alpa tamir merkezi %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergiliyor. Bu uzman kadrosu başta iphone x arka cam değişimi olmak üzere iPhone Samsung LG ve daha birçok markanın yedek parçalarını ve tamirini yapıyor. Öte yandan 17 yıllık tecrübesi ile rakiplerinin her zaman önünde yer alan kurulur Tamir bakım ve onarım işlemlerinin ardından 180 günlük bir garanti süresi de sunuyor. Ayrıca müşterilerinin arızanın nedenini kestiremedim ekleri ve arızaya dair herhangi bir şekilde Emin olamadıkları durumda onlara ücretsiz bir biçimde arıza tespiti hizmeti de sunuyor. Düşük fiyat ile kaliteli hizmeti buluşturan kuruluş hızlı ve basit bir şekilde tüm cihazları zamanında sahiplerine ulaştırmayı amaçlıyor.

Kaynak: https://www.alpatel.com.tr/iphone-x-arka-cam-degisimi/