Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Elmadağ’da Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı

featured

Mansur Yavaş Açılışta Konuştu: Hizmet Herkese Eşit Şekilde Gidiyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, partisinin Elmadağ Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı. Yerel seçim çalışmaları kapsamında gerçekleşen açılışta Yavaş, içinde insan olmayan hiçbir projeye para harcamadığını vurgulayarak, belediyeciliğin sadece yol yapmak ve asfalt dökmek olmadığını belirtti. Yavaş, Ankara’ya hizmet ederken herkese eşit şekilde hizmet verdiklerini ve insanların her türlü beşeri ihtiyacının karşılanması gerektiğini vurguladı. Ayrıca, Elmadağ’da 2 bin aileye ve bin çiftçiye destek olduklarını açıkladı.

Turgut Altınok’un Başkent Kart Vaadine Yanıt

Cumhur İttifakı ABB Başkan adayı ve Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un Başkent Kart vaadine değinen Yavaş, belediyenin Başkent Kart’ı 3 yıldır uygulamaya koyduğunu hatırlattı. Yavaş, “Üç yıldır dağıttığımız şeyi icraat olarak sunuyoruz. Biz birer kilo et veriyoruz, ‘Ben but veriyorum’ diye övünüyor. Faaliyet raporuna baktık, şubatta 2 kişiye, kasımda 11 kişiye vermiş. Biz Keçiören’de 50 bin aileye destek oluyoruz. Siz yönettiğiniz ilçede 50 bin kadar desteğe ihtiyacı olan aileyi bilmiyorsanız o zaman hiç bu konulardan bahsetmeyeceksiniz.” şeklinde konuştu.

Ankaralılar İcraatları Gördü

Seçimden önce vaatlerle geldiği Elmadağ’a şimdi icraat ile döndüğünü belirten Yavaş, Ankaralıların kendilerini gördüğünü ve herkese eşit hizmet sunduklarını ifade etti. Yavaş, “Allah nasip ederse bu sefer tarihi rekorla kazanıyoruz, tarihi bir oy oranıyla.” dedi.