Ataşehir Baymak Servisi

featured

 

 

Ataşehir Baymak Servisi

 

Beklenmedik arızaların önüne geçmek veya kombinizin arızaya kurban gitmesini önlemek istiyorsanız,  yıllık kombi servisi  kombinizin sağlığını koruyacak ve üretici garantinizi geçerli kılacaktır. Ataşehir Baymak Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

 

Kombi Servisi Nedir?

 

Peki kombi servisinde neler var? Bu tam değerlendirme, tam çalışır durumda olduğundan emin olmak için kombi bakımı sağlar. İşte sizi nelerin beklediğine dair bir genel bakış.

Bir kombi mühendisi evinizi ziyaret edecek ve kombinizin güvenli ve etkin bir şekilde çalıştığından emin olmak için çeşitli testler yapacaktır. Kapsamlı bir kombi servis kontrol listesi genellikle şunları içerecektir:

 

Kazan kontrol kontrolleri (oda termostatı vb.),

Gaz ve basınç akış testleri,

Kombinin içinin muayenesi,

Baca ve yanma kontrolleri,

Su ve gaz borularının muayenesi,

Tüm elektrik bağlantılarını kontrolleri yapılır.

 

Yukarıdakilere ek olarak,  firmamızın deneyimli mühendisleri  komb, içindeki boru tesisatı ve dahili bileşenlerden herhangi bir korozyon veya sızıntı tespit etmeye çalışırken tüm contaların sağlam olup olmadığını da kontrol edebilir.

 

Neden Bize Güvenmelisiniz?

 

Kombinizin doğru çalıştığından emin olmak için yıllık kombi bakımı önemlidir. Size tam işlevli bir kombi sağlamanın yanı sıra, servis ve kontrollerin faydalı olmasının başka sebepleri de vardır. Ataşehir Baymak Servisi firması olarak kombinizin tüm bakım ve kontrollerini en iyi şekilde sağlamaktayız.

 

Daha detaylı bilgi ve aklınızdaki diğer sorulara cevap bulmak için deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.