Bakan Yerlikaya Dibek Jandarma Üs Bölgesini Ziyaret Etti

featured

Bakan Yerlikaya Kahraman Vatan Evlatlarıyla Beraber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Dibek Jandarma Üs Bölgesini ziyaret ettiğini duyurdu. Yılın son gününde bu önemli üs bölgesine giden Bakan Yerlikaya, kahraman vatan evlatlarıyla biraraya geldi.

Güvenlik Güçlerine Teşekkür

Bakan Yerlikaya, paylaşımında tüm güvenlik güçlerine hitap ederek, “Kahraman yiğitlerim, sizler var olduğunuz için nazlı hilal dalgalanıyor. Sizler var olduğunuz için milletimiz huzur içinde yaşıyor. Sizler var olduğunuz için teröristler kaçacak yer arıyor. Aziz milletimizin her bir ferdinin, kutsal vatan topraklarında görev yapan güvenlik güçlerimizin yeni yılını kutluyorum. 2024 yılı sağlıkla, huzurla, mutlulukla geçsin.” şeklinde konuştu.

365 Gün Vatan Nöbeti

Bakan Yerlikaya, üs bölgesindeki jandarmaların gece gündüz, kar kış demeden, tıpkı diğer silah arkadaşları gibi 365 gün vatan nöbeti tuttuklarına dikkat çekti. Onların fedakarlıklarının Türkiye’nin huzurunu sağladığını vurgulayan Yerlikaya, Mardin’deki bu önemli üs bölgesinden tüm güvenlik güçlerine ve İçişleri ailesinin mensuplarına yeni yıllarını tebrik etti.

Bakan Yerlikaya’nın bu ziyareti ve mesajları, Türkiye’nin güvenlik güçlerine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.