Balparmak Apitera Golf Turnuvası 130 Sporcuyu Buluşturdu

featured

Balparmak, iyi yaşam markası Apitera ile Klassis Golf Kulübü tarafından organize edilen golf turnuvasının ana sponsoru oldu. 30 Temmuz Cumartesi günü Türkiye Golf Federasyonu Silivri Golf Sahası’nda gerçekleşen turnuva; Erkekler Gross, Kadınlar Gross, Erkekler A-B-C, Kadınlar A-B, Nearest To Pin, Longest Drive, Minik A ve Minik B olmak üzere 8 farklı kategoride düzenlendi. Turnuvaya 90 yetişkin ve 40 çocuk oyuncu katıldı. Apitera Gross 1.si Kadınlarda Tülay Turhan, Erkeklerde Muhsin Bayramoğlu oldu.

 

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Balparmak Genel Müdürü Onur Özyurt, “Balparmak olarak doğanın mucizesi olarak tanımlanan bal ve propolis gibi arı ürünleri ile doğal bitkileri buluşturduğumuz Apitera markamızla sağlıklı yaşamın peşinde olan herkesi, arıların sırrıyla bir araya getiriyoruz. Bu nedenle sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan sporu da destekliyoruz. Bu çerçevede böyle değerli bir turnuvanın sponsorluğunu üstlenmekten büyük mutluluk duyuyoruz.”

 

Apitera Golf Turnuvası Dereceye Girenler

 

Erkekler A Kategorisi

1.Cengiz Şahin

2.Jeong Ho Kim

3.Muhsin Bayramoğlu

 

Erkekler B kategorisi

1.Hıdır Eyidoğan

2.İhsan Kızılkaya

3.Nedim Nazlı

 

Erkekler C Kategorisi

1.Seung Lak Kim

2.Mert Efe Kızılkaya

3.Kerem Dirik

 

Kadınlar A Kategorisi

1.Tülay Turhan

2.Fatma Aytaş

3.Gülçin Gürkan

 

Kadınlar B Kategorisi

1.Şahide Kızılkaya

2.Miheon Kwak

3.Nazan Somer Özelgin

 

Özel Ödüller

Longest Kadınlar – Tülay Turhan

Longest Erkekler – Mert Efe Kızılkaya

Nearst to Pin Erkekler – Osman Aytekin

 

Minik A Kategorisi

1. Zeynep Su Polat

2. Naz Doğru

3. Elif Naz Akıncı

 

Minik B Kategorisi

1. İlker Çınar Gültin

2. Ömer İrfan Şahin

3. Tarık Aras Çelik

 

 

Balparmak hakkında:

Tüketicisine sunduğu kalite standardı ile farklılaşan Balparmak, bu anlamda sektörün öncülüğünü üstleniyor. Gıda güvenliği konusunda uluslararası standartlara göre çalışan Balparmak, FSSC 22000 (Food Safety System Certification) ve BRCGS (British Retail Consortium Global Standarts) gibi uluslararası gıda güvenliği sistemleri sertifikalarına da sahip. Türkiye’nin bal ve diğer arı ürünleri alanındaki ilk, gıda alanında 8’inci Ar-Ge Merkezi’ne sahip olan Balparmak; TÜRKAK tarafından akredite olan Bal ve Diğer Arı Ürünleri Araştırma ve Kalite Kontrol Laboratuvarı sayesinde, tüketicilerine sunduğu ürünlerini en az 100 parametrede analiz ediyor.