Başarılı ve Genç Piyanist The Skade İlk Single Çalışmasını Yayınladı

featured

Son dönemlerde Spotify ve YouTube listelerinde Life Me Alone isimli Bir single dikkatleri çekiyor.  Elektronik müziğin en iyi eserlerinden birisi olarak dikkat çeken bu çalışma The Skade isimli genç bir yeteneğe ait.

The Skade 28 Ekim 1994 yılında Hollanda da dünyaya gelen Türk asıllı genç bir yetenek. Aslında birçok insanın onu iyi bir piyanist olarak tanıyor. The Skade Amsterdam, Noord-Holland, Hollanda’da dünyaya geliyor.  Henüz 4 yaşındayken piyano ile tanışıyor ve adeta ondan büyülendiğini her defasında büyük bir heyecanla ifade ediyor.

Enstrümanlarla 4 yaşında tanışan müzik tutkunu genç 18 yaşına kadar hayatının en büyük hobisi olarak müzik ile ilgileniyor. Aslında Hobi olarak ifade ettiği tüm çalışmalar bir ayırdığı büyük zaman dilimi aslında onun müzik kariyerine yönelik bir alt yapı çalışması olduğunu gösteriyor.  Piyano ile birlikte iyi bir davulcu olan The Skade 18 yaşında müzik dünyasına profesyonel bir adım atıyor.

The Skade 18 yaşına kadar hobi olarak ilgilendiği müzik çalışmalarında artık profesyonel bir şeyler yapması gerektiğine inanıyor profesyonel Prodüksiyon hizmetleri vermeye başlayarak kariyerinin de ilk adımını atmış oluyor.  Onun farklı türlerde müziğe karşı olan ilgisi elektronik müziği olan tutkusunu her geçen gün geliştiriyor. 28 Ekim 2021 tarihinde Life Me Alone isimli Ilk single çalışması yayınlanıyor.

Instagram: https://www.instagram.com/theskade/

Spotift: https://open.spotify.com/artist/1zbgSlI4Rpj8nGvfzlHpJ7

Imdb: https://www.imdb.com/name/nm13514357/