Baskılı Model Fason Çanta İmalatçıları Baskılı Modeli Nasıl Üretilir?

Çanta modelleri kullanan kişiye kullanım alanlarına ve kullanım maksatlarına göre değişik modellerde üretilir.

featured

Çanta modelleri kullanan kişiye kullanım alanlarına ve kullanım maksatlarına göre değişik modellerde üretilir. Fason üretimlerde çanta imalatçıları tasarımı üzerinde istenilmiş olan her türlü baskı yöntemleri uygulanabilir özelliktedir. Bez veya deri çantalar üzerine gerçekleştirilecek olan baskı çeşitleri birbirleri arasında farklılık gösterir. Bez özellikle olan çanta modellerinde baskı işlemleri desen, marka, slogan gibi seçeneklerden meydana geliyor. Marka olan çantalar ise daha çok marka adı veya logo baskısı talebinde bulunuyor. Baskılı fason çanta üretimlerinde üretim yaparken dijital olan baskı makineleri kullanılarak müşterinin talep ettiği baskılar hatasız bir şekilde çanta üzerine uygulanabiliyor. Fason çanta nasıl üretilir konusunda detaylı bilgi Gençler çanta sitesinde mevcuttur.

Fason Çanta İmalatı Fiyat Aralığı Nedir?

Fason çanta imalatı yapılırken fiyat aralıkları çanta modellerine ve üretim özelliklerine göre değişen bir konudur. Fason çanta üretim fiyatlarının çeşitli olmasına sebebiyet veren etkenler şu şekilde yer alır;

  • Çanta üretiminde kullanılacak olan malzemenin çeşidi
  • Çanta tasarımı ve beraberinde ayrıntı bölümleri
  • Çanta üretimindeki sayısı
  • Çanta üretiminde talep edilen baskılı ya da baskısız olması

Fason çantalarda kullanılacak olan malzemeler ve çanta tasarımlarına göre üretim zamanı değişiklik gösterirken bu durum çanta fiyatlarındaki farklılığın meydana gelmesine sebep olacaktır. Fason çanta imalatı fiyat aralıkları konusunda Gençler çanta sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: https://genclercanta.com/