Bayramda Rahatlığın Adresi In Street!

featured

Yaz aylarında klasik ya da casual parçalarla spor kombinlerin vazgeçimezi sneakerlar, bayramda da tercihi rahatlık olanlar için In Street Yeni Sezon Koleksiyonu’nda yer alıyor. Dünya markalarının ikonik modellerinden son trendlerine uzanan onlarca sneaker modeliyle bayramda konfor ve şıklık bir arada…

 

Yaz mevsiminin vazgeçilmez renkleri siyah, beyaz, kırmızı gri pudra ile sezonun en gözde trendi renkli detaylar In Street’te buluşuyor, tüm aile bireyleri en şık bayram adımlarını yine In Street ile atıyor. Tabanlarda ve bağcıklarda renk detayları ile harmanlanan modellerden, ayaklara nefes aldıran aqua modellere kadar onlarca çeşit sneaker, gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Tüm ortamların vazgeçilmezi sneakerlar, kadınların, erkeklerin ve çocukların bayram kombinlerine şıklığıyla ve rahatlığıyla eşlik ederek bayramda da dikkatleri adımlara çekiyor.

 

Her yaşa ve her tarza hitap eden birçok model ve fiyat seçeneğindeki ayakkabı modelini bir arada bulabileceğiniz In Street mağazalarında; Kinetix, Lumberjack, Nike, Dockers by Gerli, Adidas, Puma, Reebok, Mavi ve U.S.Polo gibi lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modelleri sizleri bekliyor. In Street’in sneaker modellerini daha yakından görebilmek için In Street mağazalarını veya www.instreet.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.