Beşiktaş Teknik Direktörü Serdar Topraktepe’den Sezon Değerlendirmesi

featured

Serdar Topraktepe, Beşiktaş’ın Başarısını Değerlendirdi

Beşiktaş’ın teknik direktörü Serdar Topraktepe, TRT Spor’a yaptığı açıklamada, geçen sezonun değerlendirmesini yaptı. Topraktepe, takımın başına bu sezon iki kez getirildiğini belirterek, “Oyuncuyken bana ‘İleride bu takımın teknik adamı olarak kupa alacaksın’ deseler hayal bile edemezdim.” şeklinde konuştu. Genç teknik adam, takımın motivasyonunun düştüğü bir dönemde oyuncularıyla kupa hedefini konuştuklarını ve camianın bu başarıyı istediğini vurguladı.

Ghezzal’ın Finaldeki Özverisi

Kupa finaline değinen Topraktepe, Trabzonspor karşısında zorlu bir mücadele verdiklerini ve Ghezzal’ın finalde oynamak için Fransa’ya gidip iğne vurulduğunu açıkladı. Ghezzal’ın sakatlığına rağmen sahaya çıkmak istediğini belirten Topraktepe, futbolcularına sürekli Beşiktaş’ın önde oynadığını ve bunun takıma yansıması gerektiğini söyledi.

Semih Kılıçsoy’a Yönelik Övgüler

Topraktepe, genç oyuncu Semih Kılıçsoy’un performansından övgüyle bahsederek, genç oyuncuları takımda oynatmanın önemine vurgu yaptı. Semih’in farklı mevkilerde oynayabilme yeteneğini takdir eden Topraktepe, genç oyuncunun potansiyelini yükseltmek için çalıştıklarını ve kendisi için en iyisini istediklerini dile getirdi.