Blauberg Markalı Kaliteli Banyo Fanları

Havalandırma grup adı altında kurulan firma 10 yıla aşkın süredir havalandırma fan sistemleri üzerinden hizmet akışı sağlamaktadır.

featured

Havalandırma grup adı altında kurulan firma 10 yıla aşkın süredir havalandırma fan sistemleri üzerinden hizmet akışı sağlamaktadır. Hem Anakara da mağaza üzerinden satışlarını sunan hem de Pointmark.com üzerinden de online olarak sizlere satış ve hizmet veren bir şirkettir. Bu yönüyle de oldukça müşteri dostu olduğunu kanıtlamıştır. Havalandırma sektörü içerisinde de teknolojinin yeri oldukça önemlidir. Bu nedenle günümüz çağına uygun havalandırma teknolojisini kullanarak sizlere kaliteli ürünler sağlayabilmektedir.

Banyo fanı kategorilerinden biri olarak site üzerinde de görebilirsiniz. Banyolar ev içerisinde bulunan en önemli konumlardan biridir. Hatta yaşadığınız konum apartman ise banyolardaki havalandırma sistemi oldukça önemlidir. Aksi halde kötü koku yayılımının başlangıcı olur ve evinizde duvarlarda kabarmalara neden olur. Site üzerinde hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir banyo fanım olsun diyorsanız eğer Blauberg Quatro’nun 3 renk seçenekle banyo ve tuvalet fanını satın alabilirsiniz. Nemli ortamlarda sorunsuz bir şekilde çalışan ürünün monteleme aşaması da bir hayli kolaydır. 3 yıla kadar da garantisi mevcuttur.

Blauberg Teknik Özellikleri

Malzemesi plastikten yapılan banyo fanı üç farklı renk alternatifiyle hizmetinize sunuluyor. Aynı zamanda standart 220 voltaj değerinde kullanıma sahip. Giriş gücü ise 14 w olarak belirlenmiştir. Yükseklik, genişlik ve derinlik oldukça minimal ölçülerde olup kullanımı da bir hayli kolaydır. Paket içerisinde yer alan kullanım kılavuzunu iyi bir şekilde okuyarak cihaza kolayca adapte olursunuz.

Kaynak: https://www.pointmarkt.com/blauberg-quatro-100-dekoratif-duvar-ve-tavan-tipi-fan-html