Cemre Solmaz Kimdir? Cemre Solmaz Tiktok

Tiktok fenomeni Cemre Solmaz hakkında az bilinenler haberimizde mevcut. Cemre Solmaz'ın telefon numarası nedir?

featured

Cemre Solmaz Kimdir

Tiktok Cemre Solmaz, Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya geldi. Doğum tarihi ise 13 Nisan 2000 olarak bilinmektedir. Şu an yaşadığı şehir İstanbul’dur. Youtube sosyal platformun da ise 1 milyondan fazla abonesi bulunuyor. Aslen mesleği hemşirelik olmasına rağmen yapmamaktadır. Nisan ayı doğumlu olduğu için burcu koç’tur. Cemre Solmaz boyu 1,68 olup kilosu ise 50’dir.  Youtube da 1,32 milyon ve Cemre Solmaz Tiktok platformunda da 2 milyon aboneye sahiptir.

Cemre Solmaz, Tiktok uygulamasında fenomen konumundadır. Çektiği eğlenceli videolar sayesinde takipçiler kazanıyor. Son zamanlarda ise hem videolarla hem de aşk hayatı yüzünden gündemden düşmüyor. 2019 yılında Tiktok uygulamasından ödüle layık görüldü. Son zamanlarda Berke Juan ve Kürşat Juan gibi Youtube da ünlü olan kişiler ile videolar çekmeye başladı.

Cemre Solmaz’ ın ailesi de diğer merak edilenler arasındadır. Cemre Solmaz bir videosunda annesi ve abisi ile görüşme sağladığını söyledi. Babası ile uzun zamandır konuşmadıklarını söyledi. Bu cümlesinden sonra Cemre Solmaz abisi takipçiler tarafından araştırma konusu haline geçti. Her türlü sosyal medyal platformunda takipçiler abisini bulmak için uğraşıyor. Cemre Solmaz’a bir diğer soru ise gözlerinin lens olup olmadığıdır. Cemre Solmaz bu soruya tepki vererek lens değil kendi doğal rengimdir diyerek yanıt verdi.  Cemre Solmaz en çok sevdiği meyveler arasında erik, çilek , karpuz , kavun ve şeftali gelmektedir.

Doğal güzelliği ile ön plana çıkan Cemre Solmaz; takipçiler tarafından günlük makyajı nasıl yapıldığı merak konusu oldu. Herkes Cemre Solmaz’a günlük makyajını nasıl yapıyorsun diye sormaya başladı. Cemre Solmaz ise makyaj yapmayı başaramadığı söyledi. Video çekmeden evvel biraz yüzümde renk olsun diyerek birşeyler sürüyorum. Fakat normal şartlar altında beni makyajlı göremezsiniz diyerek makyaj yapmadığını söyledi.

Cemre Solmaz’ın Gerçek Adı

Cemre Solmaz gerçek adı nedir diye soranlara takma ad kullanımı yapmıyor. Kendi adını kullanıyor diye cevap verebiliriz.

Cemre Solmaz Telefon Numarasını Söylüyor

Ünlü tiktok fenomeni Cemre Solmaz telefon numarasını söylüyor bu da hayranlarını çok memnun ediyor. Videolarında veya tiktok çekimlerinde canlı halde sohbet ediyor.

Cemre Solmaz Kaç Kilo ?

Cemre Solmaz kaç kilo diye hayranları merak ediyor? Cemre Solmaz 50 kilodur.

Cemre Solmaz Telefon Numarası Kaç?

Cemre Solmaz kendi hesabında canlı yayın açarak telefon numarasını bir kaç kez paylaşım yapmıştı. Fakat o zamanlar da kullandığı numara sürekli olarak değişime gitti. Şu an da Cemre Solmaz telefon numarası kaç bilinmemektedir.

Cemre Solmazın Sevgilisi

Tiktok Cemre Solmaz, juan kardeşlerin çektiği soru cevap videosunda yanıtladığı cevaplardan birisi de sevgilisi olup olmadığıdır. Soruyu olumsuz yanıt vermiştir. Cemre Solmaz’ ın sevgilisi olmadığı ilerleyen zamanlarda da olmayacağı anlamına gelmediği bizzat kendisi vurgulayarak yeni ilişkiye hazır olduğunu duyurdu.

Cemre Solmaz Tiktok Hesabı

Cemre Solmaz çektiği başarılı videolar ile Tik tok uygulamasında fenomen haline geldi. Şu an da Tik tok hesabında 8 milyon 700 bin takipçisi bulunuyor.

Cemre Solmaz Tiktok hesabı sayesinde kendisi ile alakalı birden fazla soruları yanıtlayan ünlü tiktokçu kanalıma hoş geldiniz diyerek başlangıç yaptı. Berke ve Kürşat kardeşler ile sıkı arkadaşlık ilişkisi bulundurduğu söyledi. Aralarında düşünülen gibi sevgili muhabbeti geçmediğini dile getirdi. Berke ve Kürşat bensiz yemek yediklerinde çok sinirlenip kızdığını söyledi. ‘ Ben yemek konusunda çok hassasım.’ diyerek yemek yemeyi çok sevdiği anlaşıldı.

Videolarda sıklıkla Seher isminden bahseden Tiktok Cemre Solmaz, ev arkadaşının olduğunu söyleyerek birlikte evimizi paylaşıyorlar. Bilinenin aksine Ordu da doğup İstanbul da yaşıyor. Hem tik tok hem de Youtube kanalında uzun süre paylaşım yapmamasının sebebi ev taşımasıdır. Ev taşırken telefon ve kamera ile ilgilenemeyip sadece ona odaklandığını söyledi. Bundan dolayı da tik tok ve Youtube videolarından da uzak kalmıştır.

Cemre Solmaz

Cemre Solmaz Twitter

Cemre Solmaz’ın Twitter Hesabı: https://twitter.com/cemresolmaaz

Cemre Solmaz İnstagram

Cemre Solmaz’ın İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/cemresolmaz/