Crenw Web Hizmetleri

Crenw kurulduğu ilk dönemden itibaren talep edilen şekilde en iyi web hizmetlerini müşterilerine sağlar.

featured

Crenw kurulduğu ilk dönemden itibaren talep edilen şekilde en iyi web hizmetlerini müşterilerine sağlar. Aynı şekilde çeşitli Hosting hizmetlerini de gerçekleştiren kapsamlı bir firmadır. Bu bağlamda firmanın web alanında gerçekleştirdiği hizmetleri aşağıda sizlere sıralayabiliriz.

  • Web yazılım ve tasarım hizmetleri
  • Kurumsal web yazılım ve tasarım hizmetleri
  • Web site optimizasyonu
  • Web site güvenliği

Markaların ve çeşitli firmaların web site tasarım işlemlerini gerçekleştiren firma aynı zamanda kurumsal web tasarım işlemleri de yapar. Bununla birlikte yazılımların güvenliğini, sistemin optimizasyonunu da tamamen firma çalışanları başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Üstelik müşterilere istenilen web yazılımı ya da tasarımı yapıldıktan sonra demo şeklinde gösterimi de sunuluyor. Böylece kullanıcıları istekleri doğrultusunda düzenlemeler de sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Peki, Crenw müşterilerine sunduğu hizmetlerde onlara neler sağlıyor?

Crenw Web Tasarım ve Web Yazılım Hizmetleri

Her cihaza uyumlu web yazılım ve tasarımları düzenleyen Crenw, aynı zamanda tüm işlemlerinde ürettiği yazılımlar açıksız ve hatasız şekilde müşterilere sunuluyor. Böylece sistemler üzerinde herhangi bir güvenlik sıkıntısı da oluşmamış oluyor.

Tamamen müşterilerin istekleri doğrultusunda web tasarımını gerçekleştiren firma çalışanları, kullanıcıların hayallerindeki gibi bir sonuca imza atar. Bu bakımdan da yapılan işler fazlasıyla beğeni toplamaktadır. Üstelik estetik görünümlü web tasarımlarının her zaman kitleleri çektiği görülmüştür. Bu bağlamda Crenw en kapsamlı şekilde müşteri radarı oluşumunu ve markaların tanınırlıklarını online platform üzerinden arttırmaktadır.

Crenw Kurumsal Web Tasarım ve Web Yazılım Hizmetleri

Crenw kurumsal web tasarım ve web yazılım hizmetleri ile birlikte çeşitli şirketlerin web adreslerini düzenlemiştir. Üstelik firmalara sadece görsellik değil, kitleleri çekecek özellikte içerik tasarımları oluşturur. Böylece markalar kendi isimlerini hayallerindeki gibi duyurabilirler. Bu bağlamda web tasarımları her cihaz sürümüne uygun şekilde tasarlanır. Böylece her kesime hitap eden portallar oluşturulmuş olur.

Firmalara özel yazılım sağlayan ve özgün çözüm içerikleri üreten Crenw çalışma ekibi, müşterilerine her zaman en güvenli portalları hazırlamak için çalışır. Bununla birlikte sistemlerin güvenliği için de çeşitli önlemleri sağlar. Ayrıca isteğe bağlı olarak kullanıcılara Framework ve Responsive web yazılım seçenekleri de sunulur. Böylece müşteriler kendi istedikleri düzenlemeleri rahatlıkla siteleri üzerinde gerçekleştirebilme imkanını bulurlar.

Crenw Web Site Optimizasyon Hizmeti

Pek çok firma ya da işletmenin web siteleri kimi zaman istedikleri şekilde çalışma göstermeyebilir. Bu durum hızdan kaynaklı olabilir aynı şekilde farklı sebeplerden de kaynaklanabilir. Burada devreye Crenw firması girer ve müşterilerine en iyi site optimizasyon işlemini sağlar. Böylece optimizasyon ile artık web siteniz çok daha hızlı çalışır. Genellikle optimizasyon işlemlerinde öncelikle hatanın nerelerden kaynaklandığını bulmak için çeşitli testler yapılır ve bazı adımlar izlenir. Bu adımlar aşağıda sizlere sıralandı.

  • Görsel optimizasyonu
  • Kod optimizasyonu
  • Veri optimizasyonu
  • İstek optimizasyonu