Cumhurbaşkanı Erdoğan, Roman Dernekleriyle İstişare Toplantısına Telefonla Katıldı

featured

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın başkanlığındaki ‘Roman Dernekleriyle İstişare Toplantısı’na telefonla katıldı.

Erdoğan, Roman Vatandaşlara Hitap Etti

Erdoğan, Tekirdağ Süleymanpaşa’daki toplantıya Göktaş ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesi aracılığıyla katılarak Roman vatandaşlara hitap etti.

“Sandıkları Patlatacaklar”

Erdoğan, “Roman kardeşlerimizin ne kadar kararlı durduklarının haberlerini bu süreç içinde aldım. Pazar günü sandıklara gideceğiz, inanıyorum ki Roman kardeşlerim sandıkları patlatacak” diye konuştu.

En Güzel Cevap Olacak

Salondakilerin “Evelallah” karşılığını vermesi üzerine Erdoğan, “Roman kardeşlerim kendilerini vatandaş yerine koymayanlara sandıklarda en güzel cevabı verecek. Gerek Edirne gerek Tekirdağ gerekse Kırklareli’nde böyle bir patlamanın olması o kibirli tiplere en güzel cevap olacaktır” ifadelerini kullandı.

Kararlılık Mesajı

“Bu seçimde bunu yapmaya var mıyız?” diye soran Cumhurbaşkanı Erdoğan, salondaki Roman vatandaşlardan “Hiç şüpheniz olmasın” yanıtını almasının ardından “Öyleyse kararlıyız, hazırız” karşılığını verdi.